“Tu domā 42 gadi sportā nav nekas? Gribi?” – policisti ar elektrošoku savalda bravūrīgu dzērājšoferi

3 komentāri
“Tu domā 42 gadi sportā nav nekas? Gribi?” – policisti ar elektrošoku savalda bravūrīgu dzērājšoferi
Foto: Ekrānuzņēmums

Šķiet, nav tāda bieda, kas atturētu dzērājšoferus no sēšanās pie stūres, jo vēl joprojām ir gana tādu, kurus nebaida ne milzu naudas sodi, ne tiesību zaudēšana un pat ne iespēja kādu brīdi paviesoties aiz restēm. 

Pirmdienas pievakarē, ap plkst. 18.30, Iļģuciema iedzīvotāji ievērojuši kādu pamatīgi apreibušu vīru, kurš Saulgožu ielā, par spīti tam, ka acīmredzami streipuļojis, grasījies sēsties pie kāda “opelīša” stūres. Ierodoties notikuma vietā policisti ievērojuši, ka viņš ar savu auto jau mēģinājis veikt apgriešanās manevru.

Šajā reizē var teikt, ka likumsargi paspējuši pēdējā mirklī, tieši pirms šoferis no iekšpagalma nonācis uz ceļa un viņam nav atlicis nekas cits, kā vien apturēt braucamrīku un stāties aci pret aci ar inspektoriem.

Vīrietis visai strupi atcirtis policistiem, ka viņam neesot ne vadītāja un reģistrācijas apliecības, uzstājot, ka runāšot tikai ar ceļa policistiem. Tāpat viņš atļāvās pateikt, ka neuzskata pašvaldības policistus par īstiem policistiem.

Policisti palūdza viņam izkāpt no automašīnas, un vīrietis kļuva manāmi agresīvs, piesaucot to, ka 42 gadus nodarbojies ar sportu. Lai nomierinātu karstgalvi, pret viņu lietota elektrošoka pistole, rokudzelži un viņš ievietots policijas busiņa aizturēto nodalījumā.

Jau pavisam drīz pie apturētā “opelīša” piestājis arī ceļu policijas auto. Tomēr, ņemot vērā faktu, ka kungs nav vēlējies veikt alkohola pārbaudi uz vietas, viņam kārtības sargu kompānijā izdevies uzturēties vēl pāris stundas. Tālāk jau pēc Valsts policijas rīkojuma viņam tika konstatēts 2,03 promiļu reibums.