“Tu biji piedzēries, aizver muti!” Iespējams, iereibis velosipēdists notriec sievieti uz promenādes celiņa

Pievienot komentāru
“Tu biji piedzēries, aizver muti!” Iespējams, iereibis velosipēdists notriec sievieti uz promenādes celiņa

Ķengaraga promenādes celiņš paredzēts visiem atpūsties gribētājiem, tāpēc to iezīmē sadalošās joslas, kas paredzētas gan velosipēdistiem, gan gājējiem. Par spīti tam, otrdien kāds riteņbraucējs uztriecās virsū sievietei, viņu ievainojot. Mediķi cietušo aizveda uz slimnīcu, bet noskaidrot, kurš no abiem bijis sadursmes vaininieks, centīsies policija.

Otrdien uz Ķengaraga promenādes celiņa, iespējams, iereibis jauns vīrietis, braucot ar velosipēdu, spēcīgi uztriecās virsū kādai gājējai. Notikuma vietā ieradās mediķi un konstatēja, ka sievietei traumēta gan galva, gan mugurkauls.

Aculiecinieka uzņemtajā video fiksēts brīdis īsi pēc sadursmes. Sieviete atrodas uz asfalta guļus stāvoklī, savukārt kāds cits garāmgājējs pārmet riteņbraucējam par viņa rīcību.

Cietušo bija nepieciešams steidzami nogādāt slimnīcā. Tikmēr apkārtējie iedzīvotāji nespēj izšķirties, vai notikušajā vainojams velosipēdists, vai cietusī sieviete.

“Te no kalna arī brauc. Jaunās māmiņas iet ar ratiņiem gan pa vienu, gan pa otru pusi, lai gan viņas ļoti labi zina, ka pa to pusi jābrauc velosipēdistiem. Vajag iet pa kreiso pusi, bet nē, viņas iet pa to pusi, bet tur sanāk no kalna braukt. Kā lai viņi tik ātri reaģē? Es uzskatu, ka viņi to tik ātri nevar izdarīt. Vajag obligāti ierīkot sadalošo joslu, jo te tagad ir ļoti daudz riteņbraucēju, gan jaunieši, gan padzīvojušas sievietes, gan jaunas, arī vecāki ļaudis. Te patiešām var apjukt un nonākt sliktā situācijā,” norāda Alla, kura dzīvo netālu no notikuma vietas.

Par spīti tam, ka lielākā daļa promenādes ceļa ir apzīmēta ar sadalošajām riteņbraucēju un gājēju joslām, ceļa posmā, kur velosipēdists un sieviete nepaspēja viens no otra izvairīties, norāžu trūkst, un, iespējams, tieši tāpēc izveidojās sadursme.