5 komentāri

Kāda pakaļdzīšanās Kurzemes pusē raisījusi daudz jautājumu ne tikai notikumā iesaistītajiem, bet arī tā aculieciniekiem. Kāds iereibis šoferis no Tukuma dzinies līdz Smārdei, izmetis vairākus līkumus ap draudzenes māju pa zālienu un meties bēgt mežā. Liela daļa vietējo apgalvo, ka pakaļdzīšanās laikā policija raidījusi šāvienus autovadītāja virzienā, bet kārtības sargi šo faktu kategoriski noliedz.

“Degpunktā” komanda saņēma kādas sievietes e-pastu ar stāstu par pakaļdzīšanos, kas piektdienas vakarā aizsākās Tukumā un noslēdzās Smārdē. Šoferis, ko tvarstīja policija, bija sievietes draugs, kurš tovakar sēdās pie stūres dzērumā un devās pie viņas uz Smārdi. Notikušais nav glaimojošs, bet sievieti izbrīna fakts, ka policija noliedz ieroča lietošanu pakaļdzīšanās laikā.

Viņa apgalvo, ka uz viņas drauga pusi tika raidīti četri šāvieni. Viens no tiem trāpīja mašīnas stiklam šofera pusē. No kārtības sargiem uzzinām, ka Tukuma kārtības policijas darbinieki tik tiešām uz ceļa Tukums-Milzkalne-Smārde piektdien pamanīju aizdomīgu auto un nolēma to apturēt.

Policijas teiktais nesakrīt ar Smārdē dzīvojošo liecībām un vietējā avīzīte rakstīto par to, ka šādus notikumus ieskauj ļaužu mēlēs baumas un puspatiesības. Pēc tam kad vīrietis pameta mašīnu un ieskrēja mežā, vairāki cilvēki dzirdēja šāvienu troksni.

Iespējams, Smārdē tovakar it kā izskanējušos šāvienus vietējie sajauca ar kādu citu troksni. Tomēr lielākā daļa cilvēku uzskata, ka jātic vairākuma viedoklim un neizprot kārtības sargu pamatojumu par notikušo melot. Pakaļdzīšanos vēroja arī bērni, kas šoferi nodēvējuši par bandītu.

TOP komentāri

 • Milicis
  +4 +4 0

  Milicis

  Bet kā jūs nesaprotat - šaudīties pa dzīvu mērķi tak ir gatavais kaifs, salīdzinot ar šautuvi!
 • Viesturs Betmans
  +5 +2 -3

  Viesturs Betmans

  Vai tad tas ir kas jauns policijaij vienmer bus taisniba tapat ka oligarhus neviens nenotiesas jo musu valsti valda nauda.
 • Filips Līcis
  +1 +1 0

  Filips Līcis

  Interesants raksts , - viela pārdomām ,; Pirms gadiem desmit ,arī Kurzemes pusē notika tieši tas pats , bet ar tālejošākām sekām . Topošais (nosacīti ) znots ( vārdos nesaukšu ) arī ceļu polcists ar savu partneri patrulējot aptur vadītāju , kurš licies aizdomīgs ar vadīšanas stilu un zināmas viņa nelikumīgās darbības . Vadītāja apliecību atteicies uzrādīt un uzsācis mukšanu pa četru pagastu ceļiem. Lai aizturē-
  tu pārkāpēju tika raidīti daudzi šāvieni ( ja atmiņa neviļ ap 18-it) un kāds no šāvieniem bija liktenīgs (bet ne letāls) jaunietim ,kurš ir sēdējis blakus begošjam vadītājam. Šāvējs turpināja pildīt dienesta pienākumus vēl vairākus mēnešus ,līdz tiesas sēdei ,kurā tika nospriests , aizliegt darbu CSDD , atmaksāt ārstēšanās izdevumus cietušajam u.t.t. Neilgi pēc šī notikuma Anglijā policija nošāva kādu bēgošu jaunekli ,kuru gribēja aizturēt ,lai pārbaudītu personību.
  Un šajā sakarībā ir radušies jautājumi . Vai kārtības sargiem ieroču vietā būtu
  jāizsniedz ,,pavārnīcas'' ar kurām pie aizturēšanas varētu uz laiku paralizēt pārkāpēju . Otrkārt , kāpēc nepakļaušanās kārtības sargu prasībām uzskata par goda lietu un var tikt nesodīta ? Treškārt ,....nav saprotama SMĀRDES policijas
  noliegums ,par notikušo ,ja daudzi esot dzirdē'juši šavienus. Domāju ,ka viņiem vajadzētu pat lepoties ,ar to ,ka godam pildījuši uzliktos pienākumus ,aizturot bēgošo pārkāpēju ,bet varbūt , nemaz ne kas netika pārkāpts ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl