Trilleris Pierīgā: bēgot no policijas, pārgalvis notriec stirnu un traucas ar aptuveni 200 km/h ātrumu

10 komentāri
Trilleris Pierīgā: bēgot no policijas, pārgalvis notriec stirnu un traucas ar aptuveni 200 km/h ātrumu

Viena no pēdējā laika spraigākajām pakaļdzīšanās operācijām – kāds “Volkswagen” šoferis, kurš jau ne pirmo reizi nonācis konfliktā ar likumu, bija izlēmis pavazāt aiz deguna policiju. Rezultātā viņš nonāca situācijā, kādu, visticamāk, pašam gadījies redzēt vien asa sižeta grāvējos. 

Pirms pāris dienām Reģionālās pašvaldības policijas vīru ceļā Vangažos parādījies kāds inspektoriem jau labi zināms auto. Pie nelielā “Volkswagen” stūres jau iepriekš bija sēdušies apreibuši šoferi, un tas reiz pat parādījies “Degpunktā” kadros, turklāt braucamrīks vairākkārt jau pabijis policijas maksas stāvlaukumā, taču acīmredzot atkal izpirkts.

Šoreiz policisti vēl brīdi sekojuši braucamrīkam, un tad, atceroties neskaitāmās tikšanās reizes, tomēr nolēmuši, ka jāiepazīstas arī ar šo auto pilotu. Šoferis nereaģēja uz policijas skaņas un gaismas signāliem un uzsāka bēgšanu.

Par lielu nožēlu jau pirmajās pakaļdzīšanās minūtēs autovadītāja ceļā parādījušās divas stirnas, taču viņš, pat nepiebremzējot, notrieca vienu no meža zvēriem un, it kā nekas nebūtu noticis, turpināja braucienu. Tā nu, pakaļdzīšanās pa apledojušo ceļu aizvedusi līdz Rīgas-Siguldas šosejai, kur, nonākot uz notīrītas brauktuves, “Volkswagen” šoferis nospiedis pedāli grīdā un iepriekš pieredzētie 50 km/h drīz vien izvērtušies par 150 km/h, un ātrums tikai palielinājies. Tā nu, zemu lidojot, auto aiztraucies galvaspilsētas virzienā, bet kārtības sargi pieprasījuši papildspēkus.

Pakaļdzīšanās laikā policijas spēkrats braucis ar 170 km/h, kas liecina, ka “Volkswagen” vadītājs traucies ar krietni vien lielāku ātrumu – iespējams, pat visiem 200 km/h. Pakaļdzīšanās turpinājusies līdz Rīgas robežai, kur pie Berģiem pieslēgusies vēl viena policijas ekipāža.

Tikai pāris kilometrus tālāk, iebraucot Juglā, priekšā iznirst vēl viens auto mirgojošām bākugunīm. Acīmredzot, šajā mirklī bēgošā auto šoferis saprot, ka viņa tālākais “lidojums” pa galvaspilsētas ielām var beigties ļoti bēdīgi, jo tālumā parādās arvien jauni policijas auto, tādēļ nolemj, ka ir laiks padoties.

Rezultātā atklājās, ka auto vadījis vīrietis, kas jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, un viņam tika konstatēts alkohola reibums. Tāpat viņa pārkāpuma “kontā” tiks ieskaitīta braukšana bez tiesībām, policijas prasību neievērošana, ātruma pārsniegšana un pa ceļam nopelnītie fotoradara sodi.