2 komentāri

Daudziem šoferiem, kuri galvaspilsētas virzienā devās pa A1 šoseju cauri Baltezeram, ceļā bija jāpavada krietni vien vairāk laika nekā plānots, un autovadītāji bija spiesti stāvēt kilometriem garā satiksmes sastrēgumā. 

Īsi pēc desmitiem no rīta baltā “Mercedes-Benz” vadītājs devies uz savām mājām Baltezerā, kad tik ierastais manevrs, tikai pārsimts metru pirms mājām, beidzies ar avāriju. Autobraucēja apturēto spēkratu taranējis aizmugurē braucošais kravas auto “Scania”.

Pēc sadursmes visapkārt aizlidojušas stikla lauskas un plastmasas auto detaļu fragmenti, taču, par laimi, spēcīgā trieciena dēļ cilvēki necieta un īsi pēc notikušā autobraucēji jau apmainījušies pāris vārdiem un zvanījuši ceļu policistiem. Gados jaunais “Scania” šoferis pēc notikušā ir nedaudz apmulsis, jo nevarējis īsti izskaidrot, kādēļ avarējis. Visticamāk, viņš aizdomājies vai uz ko aizskatījies.

Tā kā autobraucēji savā starpā nespēja vienoties par saskaņotā paziņojuma aizpildīšanu, šī šķietami nelielā avārija uz aptuveni stundu pilnībā bloķējusi satiksmi vienā braukšanas virzienā un sastrēguma aste stiepusies līdz pat Ādažiem.

Ja ar šo braucamrīku šoferiem galā tika tikai ceļu policisti, citiem šoferiem līdzīgos gadījumos iesakām tomēr aizpildīt saskaņoto paziņojumu, kas ļauj krietni vien ātrāk atbrīvot ceļu. Pats galvenais, jāatceras, ka to drīkstat aizpildīt gadījumos, ja negadījumā iesaistīti tikai divi auto, avārijā nav cietuši cilvēki, nav bojāta trešās personas manta, kā arī ar automobiļiem, pēc avārijas var turpināt ceļu.

TOP komentāri

 • Čaiņiks
  0 0 0

  Čaiņiks

  Ja to pieļauj attiecīgās valsts likumdošana, "saskaņoto" drīkst aizpildīt arī ārpus mītnes valsts. 95.koda viela. Ja nezini, labāk paklusē.
 • Es
  0 0 0

  Es

  Raksta autor!!! Kāds saskaņotais ja Scania ir ar Igaunijas numuriem!!!
  SKATIES .LV- KUR JUMS JĀSŪTA SŪDZĪBAS PAR JŪSU DARBINIEKIEM, IEVIETOTAJIEM RAKSTIEM-PĒDĒJĀ MĒNEŠA LAIKĀ JŪS JAU ESAT PAT ZEM DELFI LĪMEŅA

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl