Traģiskā negadījumā pie Ulbrokas dzīvību zaudē gājēja

2 komentāri
Traģiskā negadījumā pie Ulbrokas dzīvību zaudē gājēja
EKRĀNUZŅĒNUMS

Stopiņu novadā, netālu no Ulbrokas noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums. Rīta agrumā kāda sieviete “Volkswagen” vadītājam palika nepamanīta un viņa tika notriekta.

Gājēja zem ”Volkswagen Passat” riteņiem pakļuva ap plkst. 7.00 no rīta. Tiek pieļauts, ka sieviete šoseju Rīga – Ērgļi pie Ulbrokas, šķērsoja lai nonāktu līdz autobusa pieturai. Sadursmes rezultātā viņa guva nāvējošas traumas un mediķi notikuma vietā jau bija bezspēcīgi kaut ko līdzēt. Par incidentu policisti uzsākuši kriminālprocesu pēc panta par transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai izraisīta cilvēka nāve.

Ulbrokas iedzīvotāji, kuri arī reizi pa reizei izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, stāsta, ka pietura, pie kuras notika negadījums, nav pietiekami labi apgaismota, lai autobraucēji tumšajā laikā savlaicīgi pamanītu gājējus. Arī gājēju pārejas tuvumā nav.

“Kamēr cilvēks neaizies bojā, nekas netiks darīts,” par vietējo “melno punktu” stāsta Ulbrokas iedzīvotāja Rūta. “Es pa to pusi nebraucu, jo dzīvoju šajā ielā, bet tur braukā autobusi, to es zinu. (DP: Bet cilvēki, kuri tos izmanto, kā viņi nokļūst līdz šejienei? Kaut kā šķērso ceļu?) Nu, kaut kā skrien pāri, varbūt pārlido pāri. (DP: Viņi neiet uz to apli, tur neizmanto gājēju pāreju? Cik saprotu pie apļa ir vienīgā gājēju parēja.) Pie mums ir vienkārši ļaudis. Kur gribu – tur eju, man ir taisnība. Diemžēl pie mums tā ir.”

Šobrīd likumsargiem joprojām nav skaidri visi notikušā apstākļi, tādēļ tiek meklēti avārijas aculiecinieki. Ar lietderīgu informāciju, lai palīdzētu lietas šķetināšanai policisti aicina dalīties, zvanot pa tālruņa numuriem 67219724 vai 110.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā