Traģiska nedēļas nogale uz Latvijas ceļiem: avārijās gājuši bojā seši cilvēki

Pievienot komentāru
Traģiska nedēļas nogale uz Latvijas ceļiem: avārijās gājuši bojā seši cilvēki

Brīvdienās tā jau drūmo ceļu satiksmes negadījumu statistiku papildinājuši vēl vairāki smagi negadījumi. Diemžēl avārijās dzīvības zaudējuši arī bērni.

Sestdien smagā negadījumā Jelgavas novadā dzīvības izdzisušas diviem cilvēkiem. Autoceļā Dimzas-Vircava-Vairogs, grantētā ceļa posmā, kas aiziet līkumā, grāvī iebrauca vieglais ”Volvo” spēkrats. No gūtajām traumām gāja bojā autovadītājs un pasažieris. Spriežot pēc tuvākajā apkārtnē dzīvojošo stāstiem, dzīvības izdzisušas Vircavas ciema iedzīvotājiem.

Vēl viens traģisks incidents īsi pirms plkst. 17.00 piedzīvots Nīcas pagastā, uz autoceļa Liepāja-Rucava trešajā kilometrā. ”Opel” šofere ar diviem mazgadīgiem pasažieriem pēkšņi iebrauca pretējā joslā un frontāli sadūrās ar smago spēkratu ”Volvo”. Trieciena sekas bija dramatiskas, visi vieglajā spēkratā sēdošie gāja bojā, vēl pirms notikuma vietā ieradās mediķi.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova informē: “Automašīnas ”Volvo” vadītājs negadījumā nav cietis. Veicot alkohola pārbaudi, promiles neuzrādījās. Vīrietis nav bijis alkohola reibumā. Savukārt visi automašīnā ”Opel” esošie gan sieviete, gan abas meitenītes bija piesprādzējušās ar drošības jostām.”

Šo negadījumu šobrīd izmeklē policisti un tiek skaidroti nāvējošās rīcības iemesli. Likumsargi aicina ikvienu, kuram ir jebkāda vērtīga informācija, kas var palīdzēt izmeklēšanai, atsaukties, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Lasi vēl – Sākts kriminālprocess par mātes un divu bērnu nāvi avārijā Nīcas novadā

Drūmajai statistikai pievienojās vēl kāds incidents, kas notika svētdienas rītā netālu no apdzīvotas vietas Stūnīši, Olaines novadā. Kāda ”Škoda” stūrētāja notrieca 76 gadus vecu velosipēdisti. Diemžēl divriteņa vadītāja no gūtajām traumām gāja bojā, bet kundze, kas sēdēja pie ”Škoda” stūres, nogādāta slimnīcā. Viena no izskanējušajām versijām par notikušo ir, ka spēkrata vadītāja mēģināja izvairīties no sadursmes ar meža dzīvnieku, kas pēkšņi izskrējis uz ceļu braucamās daļas.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!