Traģiska frontāla sadursme Ērgļu pusē: tēvs un meita miruši, mātes dzīvība karājas mata galā

Šosejas Rīga-Ērgļi 97. kilometrā trešdien notikusi smaga sadursme – kravas automašīna iznīcināja vieglo spēkratu “Opel”, kurā sēdēja ģimene. Divi ģimenes locekļi – tēvs un meita – gājuši bojā, bet mammas dzīvība karājas mata galā.

Atpakaļ uz rakstu

61 komentārs

 • Arturs

  Arturs

  Noriit stawu pieturaa gaidot autobusu no lietuwas brauc smagie ar kaudzi uzkrauti ballķi pa cellmalaaam meetaajas tikliidz parbaudes paraadas wisi staaw celmalaas ar awareikaam raacijas startaa wajag aizliegt un parbaudiit katrudienu newis reizi meenesiiu
 • Katrīna

  Katrīna

  Nevienmēr šoferi ir vainīgi. Nav jau šofera vaina ka mašīnai kaut kas notiek, tikpat labi varēja vieglai kaut kas notikt. Mēs nekad nevaram zināt kad mūsu dzīve izdzisīs.
 • dzonijs

  dzonijs

  PIDARI VELREI ZPIDARI IR UN PALIKS TIE JOBANIE SLEPKAVAS TALBRAUCEJI NEJAU PIRMO REIZ SIE MUDAKI NOGALINA VIEGLAS AUTM CILV VIENMER SIE MERGLI PRKAPJ ATRUMU KAPITALI PARKAPJ UN VEL KRAVAS KA VIENMER NETIEK KONTROLETAS SVARS UN PARSNIES VISI SIE MERGLI 99 PROC RETI VINUS KONTROLE KADS LOGISKI KA RIEPAS NETUR SLODZI VADAJOT PARI MERAM KRAVAS TADARI PAT TUKSA KRAVA RIEPAS NETURES TAGAD TO PIDARU VAJADZETU KAJAS ROKAS NOCIRTS SUDA GABALS KAUT VINS NOSPRAGTU TADA PASA VEIDA!!
 • Anonīmi

  Anonīmi

  Beidziet vienreiz komentēt,un meklēt vainīgos. Gadās tagad visādi nav jānosoda kravas automašīnas. Katrs skatamies paši uz sevi,nevisi autovadītāji brauc pēc likumiem pārkāpj visi. Šajā gadījumā man ir žēl ka ir bojāgājušie,vienas riepas sprādziens var būt jebkurā gadījumā negaidīts un rodas sadursmes.
 • Mezs

  Mezs

  Tas smagais nemaz ātrāk nevelk par, 80km/h. Riepai sprāgstot, auto novaldīt nevar. Īpaši ja sprāgst priekšas riepas. Auto iet uz priekšu un paņem sev līdz visu kas, viņam ir cela lidz
 • Vita

  Vita

  Es reiz braucu kopā ar mazbērniem un vedeklu,ceļš bija tukšs,bet fūre nāca pretī pa manu pusi,labi ka man tomēr ir 35.gadu pieredze nobraucu ar vienu riteni pa pašu grāvja malu,apstājos protams, fūre aizbrauca pat neatskatoties,itkā manis uz ceļa nebūtu bijis... mašīnā bija trīs bērni un mēs divas,kādam idiotam ir jābūt lai tā brauktu...
 • Bauris

  Bauris

  Ja uzliktu kārtīgus sodus ,daudzi paliktu dzīvi,bet nevar ,bizness jāveido uz abarotu,lai saņemtu apbalvojumus un prēmijas
 • rITA

  rITA

  Daudz jautajumu pie darba devejiem! Sis soferis visticamak brauc ar auto ka jau visuma Latvija firmam nobrauktas riepas un negribas firmai mest naudu.Braucam lidz kas nelabs notiekas! Skumji,loti skumji!
 • Эдгар Юревич.

  Эдгар Юревич.

  Kravas soferis ir vajnigs gan.gaja divi cilveki boja.
 • Эдгар Юревич.

  Эдгар Юревич.

  Tie kravinieki ir dalbajobi brauka atruma.un tur zime 70 divus cilvekus nogalinaji .ko tur ar to pidarasu vel runat.
  • Autists
  • Nan

   Nan

   Tas cilvēks nav vainīgs ,ja sprāgst riepa, man nesen mašīnai tikko no remonta mainot riepas ,nolūza priekšējā, ne vienmēr ir vainīgs cilvēks kurš vada spēkratu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!