Traģiskā divu automašīnu sadursmē Talsu pusē dzīvību zaudē vīrietis

0 Komentāru
Traģiskā divu automašīnu sadursmē Talsu pusē dzīvību zaudē vīrietis
VALSTS POLICIJA

Piektdien, 16. novembrī, ap plkst. 9.00 Talsu novada Ģibuļu pagastā uz autoceļa Rīga–Ventspils pirms apdzīvotas vietas Ģibuļi noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā, saduroties divām automašīnām, viens autovadītājs guvis miesas bojājumus, otrs – gājis bojā.

Kā informē Valsts policija, negadījums noticis taisnā ceļa posmā un policija pieļauj iespēju, ka kāds no vadītājiem neuzmanības dēļ iebraucis pretējā braukšanas joslā. Ceļu satiksmes negadījumā  iesaistīts transportlīdzeklis “Audi 100” un “VW Touran”. Negadījumā gājis bojā 1959. gadā dzimis vīrietis, bet 1964. gadā dzimis vīrietis nogādāts slimnīcā.

Pēc sākotnējās informācijas, gūtās traumas nav dzīvībai bīstamas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, nozīmētas ekspertīzes un precīzi notikušā apstākļi tiek skaidroti.

Policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri minētajā laikā brauca garām notikuma vietai un var sniegt policijai sīkāku informāciju par notikušo. Informāciju var sniegt pa tālruni 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

0 Komentāru