8 komentāri

Svētdienas vakarā Vandzenē kāds “BMW” šoferis nesavaldīja auto un ietriecās kokā. Kopā ar viņu automašīnā atradās vairāki jaunieši, kuri guva smagas traumas, un viens no viņiem diemžēl gāja bojā. Jāpiemin, ka šoferis nebija skaidrā un mēģināja bēgt no notikuma vietas.

Iebēgt labības laukā, lai slēptos no policijas, laikam būs bijis vienīgais risinājums, ko pēc ietriekšanās kokā spēja izdomāt 24 gadus vecais “BMW” šoferis. Neatkarīgi no tā, ka vīrietis vadīja auto lielā alkohola reibumā, pasažieri, kas brauca kopā ar viņu, guva ļoti smagas traumas un kāds 19 gadus vecs jaunietis zaudēja dzīvību.

Bezatbildīgā sēšanās pie stūres “BMW” vadītājam draud ar cietumsodu, taču cietušajai ģimenei ar lieliem pārdzīvojumiem un psihologu apmeklējumiem. 17 un 15 gadus vecie jaunieši, kas guva nopietnus savainojumus, kā arī bojāgājušais, ir vienas ģimenes locekļi.

Vietējie stāsta, ka cauri Vandzenei neviens vien šoferis triecas milzu ātrumā. Arī šajā gadījumā, visticamāk, šoferis brauca ne vien alkohola reibumā, bet arī ātrāk par atļautajiem 50 km/h.

 

TOP komentāri

 • Zigis
  +16 +15 -1

  Zigis

  Ne jau mašīna vainīga,bet kontingents,kuram patīk viņas pirkt un braukt ir savdabīgs!
  Pats braukāju ar BMw,bet braucu,nevis mēros ar krāniem un dzeru pie stūres.
  Ja nav galvas,tad arī ar Audi vai Opel galu atradīs.
 • KR
  +9 +8 -1

  KR

  Uzreiz BMW, tieši nesen skatījos arī vienu no Jūsu portāla rakstiem, par mašīnu sadursmi, kāpēc tajā netika pieminēta mašīnu markas? Paši taču liekat domāt cilvēkiem ka BMW vadītāji ir dulli, fuj, fuj, fuj...
 • Ziemelzvaigzne

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl