Traģiskā avārijā uz Vidzemes šosejas gājuši bojā divi cilvēki

Pievienot komentāru
Traģiskā avārijā uz Vidzemes šosejas gājuši bojā divi cilvēki
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Piektdien, 9.aprīlī, ap plkst.22 avārijā uz Vidzemes šosejas, Līgatnes novadā, gājuši bojā divi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Traģiskais negadījums noticis pāris kilometrus no tilta pār Līgatnes upi remontdarbu vietas, Vidzemes šosejas 69.kilometrā. Uz ceļa saskrējās automašīnas “Honda”, “VW Caddy” un kravas automašīnu “DAF”.

Negadījumā no gūtajām traumām gāja bojā automašīnu “Honda” un “VW Caddy” vadītāji. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Kopumā vakar Latvijā reģistrēti 137 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā divi un cieta vēl pieci cilvēki. Piektdien divi cilvēki cietuši avārijās Rīgas apkārtnē, bet trīs – Vidzemē. No cietušajiem viens bija gājējs, bet vēl viens – velosipēdists.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 12 autovadītājus: sešus – Rīgas reģionā, pa diviem – Zemgalē un Kurzemē, bet pa vienam – Latgalē un Vidzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 211 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 90 autovadītāji, Vidzemē – 45, Zemgalē – 35, Kurzemē – 22, bet Latgalē – 19 autovadītāji. Viens autovadītājs Rīgā sodīts par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 484 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.