Komentāri

Ceļu satiksmes negadījums, kas beidzies ar traģiskām sekām, trešdien minūti pirms vieniem dienā noticis Klintaines pagastā, Rīgas-Daugavpils šosejas 119. km uz Pļaviņu apvedceļa. Šajā avārijā iesaistīts kāds “Vokswagen Passat”, kas ceļa remontdarbu zonā ietriecies apturētā kravas auto “Volvo”.

Uz ceļa notika remontdarbi, tur ir uzstādīts arī pagaidu luksofors, kas regulē satiksmi. Brīdī, kad notika avārija, dega aizliedzošais luksofora signāls. Smagā automašīna bija apstājusies, bet “Volkswagen Passat” vieglā automašīna iebrauca smagajai automašīnai aizmugurējā daļā.

Neilgi pēc notikušā notikuma vietā ieradušies aculiecinieku izsauktie mediķi, kā arī ugunsdzēsēji no Pļaviņu un Aizkraukles posteņiem.

Diemžēl operatīvo dienestu darbinieki nespēja palīdzēt vieglā auto vadītājam – 1962. gadā dzimušam vīrietim – , un konstatēta viņa nāve.

Glābšanas dienesta vīri ar hidraulisko instrumentu palīdzību no auto vraka atbrīvojuši bojāgājušā mirstīgās atliekas, kā arī sakopuši un atbrīvojuši ceļa braucamo daļu.

Saistībā ar ceļu satiksmes negadījumu, kurā gāja bojā vadītājs, ir ierosināts kriminālprocess. Kriminālprocesa ietvaros tiks nozīmētas tiesu medicīniskās ekspertīzes, lai noskaidrotu apstākļus.

Lasi vēl