Traģiskā avārijā uz Liepājas šosejas gājis bojā “Volvo” vadītājs

1 komentārs
Traģiskā avārijā uz Liepājas šosejas gājis bojā “Volvo” vadītājs
SADURSME / FACEBOOK

Policija lūdz aculieciniekus sniegt informāciju par traģisku avāriju, kas pirmdien uz Liepājas šosejas laupīja dzīvību vīrietim. Saduroties diviem transportlīdzekļiem, smagi ievainoti vēl trīs cilvēki, taču ceļa posms negadījuma vietā ir taisns un labi pārskatāms, tāpēc nelaimes iemeslus izprast pagaidām ir grūti.

Pirmdien, dienas vidū, satiksme Liepājas šosejas posmā pirms pagrieziena uz Kalnciemu uz pāris stundām bija bloķēta. Ap četriem dienā smagā ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja kādas vieglās automašīnas ”Volvo” vadītājs, taču avārijas apstākļi joprojām ir neskaidri arī likumsargiem.

Zināms, ka taisnā ceļa posmā frontāli sadūrušās divas automašīnas – balts mikroautobuss un vieglais spēkrats ”Volvo”. Avārijā iesaistīts arī ”Audi” transportlīdzeklis, kas pagadījās ceļā. Ar smagām traumām slimnīcā nogādāti trīs cilvēki, kurus ugunsdzēsējiem nācās atsvabināt no sadragātajiem spēkratiem, izmantojot hidrauliskos instrumentus.

Likumsargi aicina avārijas aculieciniekus zvanīt kriminālpolicijas nodaļas inspektoram Viktoram Gailim pa tālruņa numuru: 63004266.