Traģiskā avārijā Siguldas pusē gājusi bojā vieglā auto pasažiere; policija lūdz atsaukties aculieciniekus

4 komentāri
Traģiskā avārijā Siguldas pusē gājusi bojā vieglā auto pasažiere; policija lūdz atsaukties aculieciniekus
EKRĀNUZŅĒMUMS

Traģiskam ceļu satiksmes negadījumam Siguldas apkaimē tiek meklēti aculiecinieki. Pagaidām policijai nav skaidrs, kā tieši vieglā automašīna nokļuva pretējā joslā, kur to sadragāja smagais transportlīdzeklis.

Trešdien īsi pirms plkst. 7.00 no rīta pa autoceļu Inciems-Sigulda-Ķegums brauca vīrs un sieva, kas dzīvo Jūdažu ciemā. Viņi devās uz darbu. Vīrietis sēdēja pie ”Volvo” stūres un pie Mālpils novada ceļa zīmes centās izbraukt līkumu. Pa pretējo joslu pretim brauca smagais transportlīdzeklis, bet pēkšņi vieglās automašīnas šoferis zaudēja vadību pār spēkratu.

Rezultātā notika sadursme starp vieglo “Volvo” markas auto un “Scania” kravas automašīnu. Kā stāsta Ceļu policijas bataljona komandiera pienākumu izpildītājs Jānis Parādnieks, pēc sākotnējās informācijas “Volvo” ir saslīdējis un iebraucis pretējā joslā, kur sadūries ar pretī braucošo smago auto. Diemžēl “Volvo” pasažiere, 1983. gadā dzimusi sieviete, gāja bojā notikuma vietā.

”Volvo” vadītājs ar smagām traumām tika nogādāts slimnīcā, kur mediķi cīnās par vīrieša dzīvību. Notikuma vietā tuvinieki salikuši svecītes sirds formā, pieminot bojāgājušo sievieti. Policija izmeklēšanas ietvaros cenšas noskaidrot, tieši kāds bija iemesls šofera traģiskajam misēklim. Uz šo brīdi par notikušo ir ierosināts kriminālprocess, tiek veikta faktu pārbaude un izmeklēšana.

Ņemot vērā, ka pietrūkst informācijas, likumsargi lūdz līdzcilvēkus palīdzēt atšķetināt sievietes bojāejas apstākļus. Ikviens, kurš ir bijis aculiecinieks notikušajai traģēdijai, ir lūgs sazināties ar Valsts policiju, zvanot pa tālruni: 67086661 vai arī 110.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā