Traģiskā avārijā Sējas novadā dzīvību zaudē “Audi” vadītājs

1 komentārs

Ceturtdien kāds Sējas novada iedzīvotājs iekāpa automašīnā pēc strīda ar savu māti. Iespējams, esot alkohola reibumā. Nepagāja ilgs laiks, kad vīrietis iekļuva smagā avārijā un gāja bojā notikuma vietā, ievainojot vēl divus citus cilvēkus.

Īsi pēc sešiem vakarā Sējas novada iedzīvotāja Ilona saņēma zvanu no savas meitas. Viņa ziņoja, ka mammas krustdēls Kaspars ir iekļuvis smagā negadījumā uz autoceļa Saulkrasti-Bīriņi. Ģimene ātri ielēca automašīnā un devās uz notikuma vietu.

Kaspara ”Audi” spēkrats bija apgāzies uz jumta, un tā detaļas pašķīdušas pa perimetru. Kad Aigars ieraudzīja savu krustdēlu, 39 gadus vecais vīrietis jau bija miris.

Turpat netālu sadragāts stāvēja otrs transportlīdzeklis – ”Chrysler”. Avārijas apstākļi ģimenei ir skaidri. Analizējot notikuma vietu, jautājumi par to, kāpēc notika sadursme starp abiem spēkratiem, tuviniekiem vairs nav.

Abi ”Chrysler” spēkratā braucošie cilvēki sadursmē tika ievainoti. Cietušie nogādāti slimnīcā.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Ekspertīzēs atklāsies, vai kāds no vadītājiem bija apreibinošu vielu iespaidā, bet mirušā vīrieša krustvecākiem ir stipras aizdomas, ka tā tas patiešām arī bijis. Viņi stāsta, ka radinieka ģimene nesen laidusi pasaulē bērniņu, taču tad tēvs sācis lietot pārmērīgi daudz alkoholu. Ceturtdien atrunāt vīrieti doties ceļā centās viņa māte.

300 metrus tālāk no avārijas vietas, aiz meža biezokņa, dzīvo pensionārs Aldis. Viņš redzējis vairākas smagas avārijas, kas piemeklējušas tieši šo ceļa posmu. Viņaprāt, vadītāji bieži neievēro ātruma ierobežojumu un traucās kā traki.

Kā īsti bija, to šķetina policija, bet tikmēr likumsargi lūdz ar viņiem sazināties tos cilvēkus, kas varētu sniegt papildu liecības. Valsts policiju var sazvanīt pa tālruni 110.
1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā