Traģiska avārija Rūjienas novadā: bojā gājis vīrietis, bet vēl trīs cietuši

1 komentārs
Traģiska avārija Rūjienas novadā: bojā gājis vīrietis, bet vēl trīs cietuši
Kaspars Krafts / f64

Avārijā, kas sestdien notikusi Rūjienas novadā bojā gājis vīrietis, bet vēl trīs cilvēki guvuši traumas, informē Valsts policija.

Satiksmes negadījums noticis ap plkst. 12:30 Rūjienas novadu Ipiķu pagastā uz autoceļa Virķēni-Meizakila, kad automašīna “Renault Twingo” nobrauca no ceļa un ietriecās kokā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No gūtajām traumām avārijā bojā gāja 1987. gadā dzimis vīrietis, bet divi pasažieri, 1992. gadā dzimusī autovadītāja un 1990. gadā dzimušais pasažieris, ar traumām nogādāti slimnīcā. Savukārt 1958. gadā dzimušai personai, kas atradās auto sniegta medicīniskās palīdzība ambulatori.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēts 71 satiksmes negadījums – cietuši 13 cilvēki un viens gājis bojā.

TOP komentāri

  • Gita Skrebele
    +1 +1 0

    Gita Skrebele

    Šajā autoavārijā gāja bojā mans dēliņš Andžs Skrebelis kā pasažieris uz aizmugurējā sēdekļa kreisajā pusē.... Mans dēls vēl nesen man teica, ka viņš NEKAD nebrauks mašīnā kā pasažieris, ja pie stūres ir sieviete. NEKAD! Andža draugi, klasesbiedri, radi, kas pazina Andžu, mani sapratīs. Kāpēc gan viņam būtu jāsēžas svešā mašīnā kopā ar savas "draudzenes" Lienes Strokšas radiem - tēvu, kam tikai skrambiņas, brāli Inesi , kam tikai "bišku jāpaguļ slimnīcā", kā pats raksta par sevi Facebookā un viņa draudzeni Santu Nadziņu pie stūres (jaunu māmiņu taču nesodīs pa pilnu programmu, bet tikai nosacīti, ja kas), kas Facebookā spēlē spēli "Kas drīkstēs būt manā bandā?" Normāli? Ja cilvēkiem tāda domāšana, tad, iespējams, arī tāda darīšana. Es savā dzimšanas dienā 27.08. tikos ar Andžu, Lieni Strokšu un 3 no viņas bērniņiem, lai tuvāk iepazītos. Andžs Lienei pateica, ka tajā dienā atlaidis no darba viņas brāli, un kad pasūtītājs samaksās septembrī viņam un viņa brigādes puišiem algas par pabeigto objektu - bruģēšanu Rīgas ielās, tad arī samaksās viņas brālim, cik pelnījis. Lienes acīs parādījās ļauns spīdums. Tajā liktenīgajā 9.septembrī Andžs bija nomājis minibusu, lai visi kopā aizbrauktu pie Lienes vecākiem...Vēl līdz šim mums Liene nesaka firmas nosaukumu, no kuras tas ir nomāts. Atbildes ir dažādas - aizvedīs brālis, tad darbinieks, tad pati firma savāks, tad Jelgavā mājas pagalmā, bet dokumenti esot mašīnā...utt. Arī Andža darbabiedru telefonu numurus pat nedeva, lai paaicinātu uz bērēm...
    Avarējušajai mašīnai bija plīsušas 3 riepas un tā ar pakaļējo kreiso stūri ietriecās kokā... Mīļie šoferīši, vai tas vispār ir iespējams? Ekspertīzē nāves iestāšanās laiks ir 12.10, bet ziņās ir teikts, ka avārija notika ap 12.30...... Trauma - galvas pamatnes un velves lūzums...trieciens no mugurpuses....... Pie bojāgājušā vairs nebija personīgo mantu - ne maka ar naudu un bankas karti, ne telefona, ne darba piezīmju blociņa... Miruša cilvēka aplaupīšana. Zvanīju inspektoram 2 reizes. Stāstīju faktus, ko zināju, bet..viņš tā arī neuzaicināja mani liecināt par to, ka zinu par Andža un Lienes Strokšas brāļa konfliktu darba lietās... Palūdza apsolīt, ka neko neuzsākšu, kamēr nebūs ekspertīžu rezultāti pēc 2-3 mēnešiem. Atklāta ņirgāšanās. Ko man kā mātei darīt?Apbedīšanas birojā mums pateica, ka viņu pilnībā pārģērbt nav iespējams...un par pabalstiem runājot, beigās piebilda, ka slepkavības gadījumā valsts apmaksā bēru izdevumus. Kāpēc viņi tā secināja, ja miršanas apliecībā nav rakstīts iemesls. Labie cilvēki, lūdzu, lūdzu palīdziet! Neviens nekad nezina, kādā situācijā var nonākt, ja brīvī bā staigā tādi cilvēki. Tulkošu arī angļu valodā un griezīšos pēc palīdzības starptautiskās organizācijās, ja Latvijā nav cilvēcības, cilvēka dzīvībai nav vērtības un nav elementāras cieņas pret mirušu cilvēku, atļaujot viņu pēc nāves aplaupīt...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl