Komentāri
Traģiska avārija Rūjienas novadā: bojā gājis vīrietis, bet vēl trīs cietuši
Kaspars Krafts / f64

Avārijā, kas sestdien notikusi Rūjienas novadā bojā gājis vīrietis, bet vēl trīs cilvēki guvuši traumas, informē Valsts policija.

Satiksmes negadījums noticis ap plkst. 12:30 Rūjienas novadu Ipiķu pagastā uz autoceļa Virķēni-Meizakila, kad automašīna “Renault Twingo” nobrauca no ceļa un ietriecās kokā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No gūtajām traumām avārijā bojā gāja 1987. gadā dzimis vīrietis, bet divi pasažieri, 1992. gadā dzimusī autovadītāja un 1990. gadā dzimušais pasažieris, ar traumām nogādāti slimnīcā. Savukārt 1958. gadā dzimušai personai, kas atradās auto sniegta medicīniskās palīdzība ambulatori.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēts 71 satiksmes negadījums – cietuši 13 cilvēki un viens gājis bojā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl