Traģiska avārija Preiļos: “Audi” lielā ātrumā ienesas betona stabā

0 Komentāru

Piektdien, 31. augustā, Preiļu pilsētu pāršalca pagalam bēdīgas ziņas. Austot rīta gaismai, divi vīrieši izraisījuši nopietnu negadījumu un paši kļuvuši par tā upuriem, ietriecoties vietējā piena pārstrādes kombināta betona vārtu stabā.

Šorīt pie uzņēmuma “Preiļu siers” vārtiem atskanēja skaļš blīkšķis. Lielā ātrumā betona konstrukcijās ieskrējusi vieglā automašīna “Audi”. Pirmais negadījumu pamānījis apsargs, kurš strādāja objektā. Vīrietis nekavējoties izsaucis ātro palīdzību. Kopā ar mediķiem adresē atsteigušies glābēji un ceļu policisti. Lai dabūtu cilvēkus ārā no auto vraka, tika pieaicināti ugunsdzēsēji.

“No rīta kā piecēlos, izgāju uz balkona uzpīpēt un dzirdēju to blīkšķi. Nevarēju saprast. Pēc tam jau brauca divas ātrās palīdzības un ugunsdzēsēju mašīnas…” stāsta aculiecinieks Vladimirs.

No automašīnas tika izvilkts 37 gadus vecs vīrietis un steidzīgi aizvests uz slimnīcu. Viņš, visticamāk, bijis pasažieris. Ārsti viņa veselības stāvokli raksturojuši, ka smagu. Otra mašīnā esošā, 44 gadus vecā vīrieša dzīvību glābt neizdevās. Iespējams, tieši viņš bija mašīnai pie stūres.

Līdz avārijas vietai ir garš ceļa posms un neliels līkums. Iespējams, autovadītājs uzņēmis pārāk lielu ātrumu un nesavaldījis spēkratu. Sākumā šoferis uzbraucis betona apmalei un gandrīz ietriecies kokā.

“Tur priekšā bija trīs laternas, kas bija nonestas,” min aculiecinieks.

Vietēji iedzīvotāji runā, ka avārijas izraisītāji ir no blakus ciema, viņi braukuši cauri Preiļiem un, iespējams, bijuši alkohola reibumā. Policijā jau ir uzsākts kriminālprocess, un ir nozīmētas vairākas ekspertīzes, lai noskaidrotu avārijas cēloņus. Šobrīd policija nelabprāt runā par izmeklēšanas un asins analīžu rezultātiem, bet Preiļu iedzīvotājs stāsta, ka “Audi” spēkratā atradušies radinieki – divi brāļi.

Automašīna nogādāta policijas stāvlaukumā, kur atradīsies līdz izmeklēšanās beigām. No Valsts policijas pārstāvjiem raidījums “Degpunktā” uzzina, ka abi vīrieši bijuši konfliktā ar likumu. Dažu gadu laikā viņi sodīti par dažādiem ceļu satiksmes pārkāpumiem, viens no pārkāpējiem pat tika saukts pie atbildības par braukšanu dzērumā.

0 Komentāru