Traģiska avārija pie Rīgas HES – pēc sadursmes ar “fūri” gājusi bojā vieglā auto pasažiere, kura nebija piesprādzējusies

Reizēm ir kaitinoši, kad pa priekšu pārāk lēni brauc kāds auto, tomēr tas nenozīmē, ka nepacietībai ir jāgūst virsroka un lieki jāriskē apdzenot. Pirmdien uz Rīgas apvedceļa kāds “Ford” šoferis tomēr pakļāvās vilinājumam spiest gāzi grīdā, lai tiktu garām citam autovadītājam, taču karstgalvis par šādu manevru samaksāja ļoti dārgi. 

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Dam

  Dam

  Mani arī kaitina, ja pa šoseju kāds velkas uz 70-80km/h. Mēģinu to apdzīt pie izdevības. Protams, ka jebkura apdzīšana ir viens no bīstamākajiem manevriem uz ceļa. Bet tieši uz šādu risku vedina šie lēni braucošie transporti pa priekšu. Tie ir bīstamāki nekā tie joņotāji, kas nedaudz pārsniedz ātrumu. Vasarā kaut uz 140, nu un. Kā brauca, tā aizbrauca. Nevienam nemaisa gaisu. Kādēļ tikai tie ir jāsoda un nevis tādi, kas velkās un rada bīstamību citiem? Un otra lieta, ka arī mašīna jāpērk ar normālu jaudu. Vismaz uz 140kw, nevis kaut kādi 66kw, un tad domā, pietiks ar km lai apdzītu vai nepietiks. Tas ir otrs faktors, kas paaugstina risku. Faktiski, jaudīgāka mašīna šo risku samazina. Nu kaut kā tā. Un jā, piesprādzējaties jebkurā gadījumā. Ja nu, kas lai neizsviež jūs no auto. Jo ļoti daudzos negadījumos tieši no tā aiziet bojā. Laimīgu ceļu!
  • Emīls

   Emīls

   Izlasi tak tekstu, bija zīme apdzīt aizliegts un max ātrums 30km/h fords pats vainīgs, ka ar smadzenēm uz jūs.
 • Kristaps

  Kristaps

  Mja... diemžel. Cilveki tik tiešām NEMĀK apreiķinat savas auto spējas, īpasi apdzenot tiešām kā rakstā rakstīts visi domā ka uzspiež un IR, BET NĒ!
  tev ir 1.6,1.8 vai 2.0 motors ar tur +/-100hp un pie šādas jaudas uzspied un ir nestrādā!!! Ir jāmet zemākā pārnesumā un tad jaapdzen!!
  Pats cik reizes neesmu sastapies, ka cilvēks uz šosejas meiģina apdzīt tanī pasā parnesumā ar kuru 90km/h gaitā pukšķina.... un tad auto kura brauca pretī sķietami talu nu jau ir gandrīz purnā, bet apdzenamais vēl nav apdzīts un tad visādi brīnumi notiek.
  'SPIED UN BRAUC' STRĀDĀ no kādiem 250/300hp+(sporta auto) ne jau 100/150(ierindas iedzīvotaju auto) zirgiem!
  Nezinu, vai cilvēki baidās 'rūcināt' dzinēju jo domā ka nedrīkst vai kā, un ta strādā brīnumus pie apdzīšanas, bet nu ta ir problēma uz vienjoslu šosejām mums.
 • nav

  nav

  Vajag braukt un skatīties uz zīmēm nevis gāzi grīdā kur nevar. Mani oat fūre ir centusies no ceļa nostumt apdzenot šajā posmā.
 • Alla Valerija Gorskaja Nuznaja

  Alla Valerija Gorskaja Nuznaja

  Skorej bi zakonchilsa etot god.On ochenj sloznij Gravitacija poviwena.Eto bolwie auto katastrofi, stixijnie bedstvija, požari,i neodekvatnoe miwlenie i povedenie ljudej!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!