Traģiskā avārijā pie Liepājas bojā gājis cilvēks

Pievienot komentāru
Traģiskā avārijā pie Liepājas bojā gājis cilvēks
KASPARS KRAFTS, F64

Vakar Latvijā reģistrēti 75 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl 21 cilvēks, informēja Valsts policija.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, vakar ap plkst. 14.00 VP saņēma informāciju, ka uz autoceļa Ventspils-Grobiņa, krustojumā ar autoceļu Liepāja-Tāši, ir saskrējušās divas automašīnas.

Pēc sākotnējās informācijas, kāds vīrietis, vadot automašīnu “Opel”, neesot ņēmis vērā ceļa zīmes “Dodiet ceļu” prasības un iebraucis krustojumā, kur notikusi sadursme ar sievietes vadītu automašīnu “Audi”. Sadursmē cieta automašīnas “Audi” vadītāja, kura tika nogādāta medicīnas iestādē. Savukārt automašīnas “Opel” vadītājs no gūtajām traumām mira notikuma vietā.

VP par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, sacīja Šeršņova.

Otrdien 11 cilvēki cietuši avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pa trim – Kurzemē un Latgalē, bet pa diviem – Vidzemē un Zemgalē. Teju puse – desmit – no cietušajiem bija velosipēdisti, vairums no tiem iekļuva negadījumos galvaspilsētā, bet vēl trīs – gājēji.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi divus autovadītājus – pa vienam Rīgā un tās apkārtnē un Zemgalē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 109 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 18 autovadītāji, Vidzemē – 36, Zemgalē – 23, bet Kurzemē un Latgalē – katrā 16 autovadītāji. Rīgā viens vadītājs sodīts arī par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 260 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.