Traģiska avārija Neretas novadā: vieglā auto un “fūres” sadursmē gājis bojā cilvēks

Pievienot komentāru
Traģiska avārija Neretas novadā: vieglā auto un “fūres” sadursmē gājis bojā cilvēks
KASPARS KRAFTS, F64

Vakar Latvijā reģistrēts 61 ceļu satiksmes negadījums, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl 11 cilvēki, informēja Valsts policija.

Avārija ar bojāgājušo notikusi Zemgalē. Saskaņā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sniegto informāciju, par traģisko negadījumu Neretas novadā ziņots plkst. 21.25. Ierodoties notikuma vietā, Neretas un Aizkraukles ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ceļu satiksmes negadījumā ir iesaistīta kravas automašīna un vieglā automašīna. No vieglās automašīnas ar hidraulisko instrumentu palīdzību glābēji atbrīvoja vienu bojāgājušo. Tāpat ar absorbenta palīdzību glābēji savāca no automašīnām noplūdušo eļļu.

Glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Rēzeknes novada Dricānu pagastā, kur uz autoceļa Dricāni – Gulbene bija avarējusi kravas automašīna un tajā bija iespiests cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēku atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Pirmdien deviņi cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, bet pa vienam – Zemgalē un Latgalē. Trīs no cietušajiem bija gājēji, bet viens – velosipēdists.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 13 autovadītājus: četrus – Rīgas apkārtnē, bet pa trim – Vidzemē, Zemgalē un Latgalē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 157 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 88 autovadītāji, Zemgalē un Vidzemē – pa 18, Latgalē – 17, bet Kurzemē – 16 autovadītāji. Divi autovadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 384 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.