Traģiska avārija Liepājā: pēc sadursmes ar kravas auto bojā gājis velosipēdists

1 komentārs
Traģiska avārija Liepājā: pēc sadursmes ar kravas auto bojā gājis velosipēdists
Ilustratīvs foto. (IMAGO IMAGES/SCANPIX)

Pagājušajā diennaktī Kurzemē ceļu satiksmes negadījumā bojā gājis velosipēdists, informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Kā aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, vakar ap plkst. 15.10 VP tika saņemta informācija, ka Liepājā, Brīvības un Meldru ielas krustojumā, ir noticis ceļu satiksmes negadījums – kravas automašīnas “MAN” sadursme ar velosipēdistu. Automašīnas “MAN” vadītājs uzbraucis velosipēdistam, nogriežoties pa labi no Brīvības uz Meldru ielu. Velosipēda vadītājs ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē, kur nomira.

Kā stāstīja Šeršņova, automašīnas “MAN” vadītājam uz vietas tika veikta alkohola pārbaude un noskaidrots, ka viņš nav bijis alkohola reibumā. VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir sākts kriminālprocess un tiek skaidroti precīzi negadījuma apstākļi.

Kopumā ceļu satiksmes negadījumos cietuši 18 cilvēki, no tiem divi bija gājēji un četri velosipēdisti.

Rīgas reģionā cietuši septiņi cilvēki, no tiem divi gājēji un trīs velosipēdisti, bet Vidzemē cietuši četri cilvēki, no tiem viens velosipēdists. Tāpat četri cilvēki cietuši Kurzemē un viens gājis bojā, bet Latgalē trīs cilvēki.

Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēti 153 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 16 bija ar cietušajiem.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 94 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgalē – 11, Vidzemē – 13, Kurzemē – 19, bet Latgalē 16 avārijas, liecina VP apkopotie dati.

1 komentārs