Traģiska avārija Līčos – frontālā “Volvo” un “Lexus” sadursmē viens bojāgājušais

1 komentārs
Traģiska avārija Līčos – frontālā “Volvo” un “Lexus” sadursmē viens bojāgājušais
Foto: Ekrānuzņēmums

Ceļu satiksmes negadījums ar traģiskām sekām trešdien ap plkst. 21.00 vakarā notika Rīgas pievārtē Līčos. Saskrienoties “Volvo” un “Lexus” automašīnām, bojā gāja kāds vīrietis, bet uz vairākām stundām bija bloķēta satiksme.

Fotogrāfijās, kurās redzama notikusī avārija, var pamanīt arī vairākus negadījuma aculieciniekus un vietējos ciema iedzīvotājus.

Kā stāsta Līčos sastaptie, nācies pabrīnīties par ļaužu lielo interesi un vēlmi iemūžināt notikušo brīdī, kad notikusi nelaime. Rīgas ielā netālu no ciema veikala frontāli saskrējās “Volvo” un “Lexus” automašīnas. Kā stāsta policijas pārstāve, “Volvo” vadītājs bija iebraucis pretējā braukšanas joslā un notikusi sadursme – šā spēkrata šoferis, dz. 1965. gadā, gāja bojā notikuma vietā, savukārt 1967. gadā dzimusī “Lexus” vadītāja ar traumām nodota mediķu aprūpē.

Vietējiem šķiet, ka ceļa posms cauri Līčiem nav no tiem, kas ikdienā sagādā šoferiem problēmas. Ja agrāk šeit notikušas avārijas, tad tās bijušas alkohola reibuma dēļ. Šobrīd saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess, notiek pirmstiesas izmeklēšana un ir nozīmēta ekspertīze.

1 komentārs