Traģiska avārija Ērgļu novadā: frontālā sadursmē ar “fūri” dzīvību zaudējusi vieglā auto vadītāja

21 komentārs
Traģiska avārija Ērgļu novadā: frontālā sadursmē ar “fūri” dzīvību zaudējusi vieglā auto vadītāja
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Pagājušajā diennaktī Vidzemē avārijā gājis bojā cilvēks, bet citviet ceļu satiksmes negadījumos cietuši pieci cilvēki, informēja Valsts policijā.

Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne stāstīja, ka plkst. 17.42 Ērgļu novadā uz autoceļa Rīga-Ērgļi notika automašīnas “Nissan Almera” un kravas auto “Scania” frontāla sadursme. Notikuma vietā bojā gāja vieglās automašīnas vadītāja, bet medicīnas iestādē nogādāta pasažiere.

Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess un tiek skaidroti negadījuma apstākļi, sacīja Vaskāne.

Pirmdien valstī reģistrēti kopumā 124 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 77 Rīgas reģionā, pa 14 Kurzemē un Latgalē, desmit Zemgalē un deviņi Vidzemē.

Rīgas reģionā avārijās cietis viens cilvēks, Vidzemē un Kurzemē – pa diviem cilvēkiem.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 368 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 128 par ātruma pārsniegšanu, deviņi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un divi par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā.

Visvairāk dzērājšoferu pieķerts Latgalē – seši, Zemgalē apturēti divi autovadītāji alkohola reibumā, bet Rīgā – viens. Vēl divi šoferi galvaspilsētā pie stūres bija sēdušies narkotisko vielu iespaidā.