Traģiska avārija Dobeles pusē: divu vieglo auto sadursmē dzīvību zaudē cilvēks

6 komentāri
Traģiska avārija Dobeles pusē: divu vieglo auto sadursmē dzīvību zaudē cilvēks
KASPARS KRAFTS, F64

Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietis 21 un gājis bojā viens cilvēks, informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saskaņā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sniegto informāciju traģiskais negadījums ar bojāgājušo noticis pirms plkst. 19.00 Dobeles novada Bērzes pagastā, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji no vienas no automašīnām atbrīvoja cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kas konstatēja cilvēka nāvi.

Savukārt VP aģentūrai LETA skaidroja, ka automašīnas “Volkswagen Passat Variant” iebrauca pretējā braukšanas joslā, izraisot sadursmi ar “Volkswagen Multivan”. Abas automašīnas tika bojātas. Sadursmē cietis automašīnas “Volkswagen Multivan” vadītājs, bet notikuma vietā gājis bojā “Volkswagen Passat Variant” vadītājs. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Starp cietušajiem ir arī divi gājēji un trīs velosipēdisti.

Kopumā valstī reģistrēti 99 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 14 bijuši ar cietušajiem.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 42 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgalē – 17, Vidzemē – septiņi, Kurzemē – 15, bet Latgalē 18 sadursmes, liecina VP apkopotie dati.