Traģēdija Glūdas pagastā: iereibuša vadītāja izraisītajā avārijā gājis bojā vīrietis

Pievienot komentāru
Traģēdija Glūdas pagastā: iereibuša vadītāja izraisītajā avārijā gājis bojā vīrietis
EMĪLS DESJATŅIKOVS, F64

Vakar Latvijā reģistrēti 107 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl astoņi cilvēki, informēja Valsts policija.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sniegtā informācija, ka negadījums ar bojāgājušo noticis svētdienas vakarā Jelgavas novada Glūdas pagastā. Bojāgājušais pēc avārijas ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvots no vieglās automašīnas.

Policijā skaidroja, ka “BMW 730” vadītājs netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, nobrauca no ceļa un apgāzās. Vadītājs un viens pasažieris izkļuva no automašīnas saviem spēkiem, bet otrs pasažieris – 1987.gadā dzimušais – gāja bojā notikuma vietā.

Noskaidrots, ka vadītājs pie auto stūres bija sēdies, būdams 0,87 promiļu reibumā, turklāt viņam nav transportlīdzekļa vadīšanas apliecības. Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess un autovadītājs ir aizturēts.

Svētdien satiksmes negadījumos Rīgas apkārtnē cieta trīs cilvēki, Zemgalē un Vidzemē – pa diviem, bet Latgalē – viens cilvēks. Starp cietušajiem nebija gājēju.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi sešus autovadītājus: pa diviem – Rīgas reģionā un Kurzemē, bet pa vienam – Zemgalē un Vidzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 106 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 26 autovadītāji, Kurzemē – 30, Zemgalē – 29, Latgalē – 12, bet Vidzemē – deviņi autovadītāji. Vidzemē viens un Rīgā divi autovadītāji sodīti arī par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 269 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.