Traģēdija Vecumniekos: vienīgajā kokā ceļa malā ietriecas auto; šoferis iet bojā notikuma vietā

Pievienot komentāru
Traģēdija Vecumniekos: vienīgajā kokā ceļa malā ietriecas auto; šoferis iet bojā notikuma vietā

Vienīgais koks ceļa malā izrādījās liktenīgs kādam vīrietim, kurš vakar, braucot no Vecumniekiem uz Neretas pusi, nenoskaidrotu iemeslu dēļ tajā ietriecās un no gūtajām traumām mira notikuma vietā.

Automašīnas spogulis koka zarā, izsvaidītas lupatas un atvērta alus skārdene. Aina, kas paveras pie kāda koka ceļa Vecumnieki-Nereta-Subate 24. kilometrā. Kokā vakar pēcpusdienā ietriecās kāds 62 gadus vecs vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen Golf”. Diemžēl autovadītājs notikuma vietā gāja bojā.

Šobrīd nav skaidri notikušā apstākļi. Vietējie par nelaimi ir izbrīnīti, jo konkrētajā ceļa posmā nav asu līkumu, un tas ir gana pārredzams. Arī nelaimīgais kārkls ir vienīgais koks, kas tuvējā apkārtnē ir tik tuvu ceļa braucamajai daļai.

Avārijas vietā nav redzamas bremzēšanas pēdas. Iespējams, autovadītājs pie stūres aizmidzis vai vīrietim pēkšņi kļuvis slikti.

Varbūt arī alus skārdene, kas mētājas zālē blakus negadījuma vietai, iztukšota pirms ceļa. Policija par notikušo uzsākusi kriminālprocesu un ir nozīmētas ekspertīzes.

Foto

Video

Lasi vēl