Komentāri

Vienīgais koks ceļa malā izrādījās liktenīgs kādam vīrietim, kurš vakar, braucot no Vecumniekiem uz Neretas pusi, nenoskaidrotu iemeslu dēļ tajā ietriecās un no gūtajām traumām mira notikuma vietā.

Automašīnas spogulis koka zarā, izsvaidītas lupatas un atvērta alus skārdene. Aina, kas paveras pie kāda koka ceļa Vecumnieki-Nereta-Subate 24. kilometrā. Kokā vakar pēcpusdienā ietriecās kāds 62 gadus vecs vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen Golf”. Diemžēl autovadītājs notikuma vietā gāja bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd nav skaidri notikušā apstākļi. Vietējie par nelaimi ir izbrīnīti, jo konkrētajā ceļa posmā nav asu līkumu, un tas ir gana pārredzams. Arī nelaimīgais kārkls ir vienīgais koks, kas tuvējā apkārtnē ir tik tuvu ceļa braucamajai daļai.

Avārijas vietā nav redzamas bremzēšanas pēdas. Iespējams, autovadītājs pie stūres aizmidzis vai vīrietim pēkšņi kļuvis slikti.

Varbūt arī alus skārdene, kas mētājas zālē blakus negadījuma vietai, iztukšota pirms ceļa. Policija par notikušo uzsākusi kriminālprocesu un ir nozīmētas ekspertīzes.

Foto

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl