Komentāri

Vienīgais koks ceļa malā izrādījās liktenīgs kādam vīrietim, kurš vakar, braucot no Vecumniekiem uz Neretas pusi, nenoskaidrotu iemeslu dēļ tajā ietriecās un no gūtajām traumām mira notikuma vietā.

Automašīnas spogulis koka zarā, izsvaidītas lupatas un atvērta alus skārdene. Aina, kas paveras pie kāda koka ceļa Vecumnieki-Nereta-Subate 24. kilometrā. Kokā vakar pēcpusdienā ietriecās kāds 62 gadus vecs vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen Golf”. Diemžēl autovadītājs notikuma vietā gāja bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd nav skaidri notikušā apstākļi. Vietējie par nelaimi ir izbrīnīti, jo konkrētajā ceļa posmā nav asu līkumu, un tas ir gana pārredzams. Arī nelaimīgais kārkls ir vienīgais koks, kas tuvējā apkārtnē ir tik tuvu ceļa braucamajai daļai.

Avārijas vietā nav redzamas bremzēšanas pēdas. Iespējams, autovadītājs pie stūres aizmidzis vai vīrietim pēkšņi kļuvis slikti.

Varbūt arī alus skārdene, kas mētājas zālē blakus negadījuma vietai, iztukšota pirms ceļa. Policija par notikušo uzsākusi kriminālprocesu un ir nozīmētas ekspertīzes.

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl