Traģēdija Vecmīlgrāvī: kravas busiņa šoferis notriecis gājēju, kura mirusi notikuma vietā

Pievienot komentāru
Traģēdija Vecmīlgrāvī: kravas busiņa šoferis notriecis gājēju, kura mirusi notikuma vietā
EKRĀNUZŅĒNUMS

Kādā nomaļā Vecmīlgrāvja celiņā pagājušās piektdienas pēcpusdienā kravas mikroautobusa šoferis nāvējoši notrieca gājēju. Apkārtnes iedzīvotāji, analizējot notikušo, nespēj saprast, kā ielā, kur ikdienā iegriež vien pāris mašīnas, var nepamanīt cilvēku.

Vecdaugavas iela Rīgā, Vecmīlgrāvī, ir vien pārsimt metrus gara, ar grantētu segumu un ieved strupceļā. Turklāt ielas sākumā ir zīme ”Dzīvojamā zona”, kas atļauj braukt ar ātrumu 20 km/h. Neatkarīgi no visiem ierobežojumiem kāds kravas mikroautobusa šoferis pagājušajā piektdienā te esot vizinājies visai straujos tempos, saka aculiecinieki. Rezultātā notriekta pensionāre. Sieviete mirusi mediķu rokās.

Kā stāsta kāda vietējā iedzīvotāja, busiņš braucis visai ātri, neraugoties uz ceļa zīmi. Policija apstiprina iedzīvotāju aizdomas – busiņš pensionāri notriecis atpakaļgaitā. Par iepriekš manītajiem straujajiem manevriem likumsargiem ziņu nav, bet tās labprāt piefiksētu. Šoferim veikta arī alkohola pārbaude. Vīrietis pie stūres bija sēdies “skaidrā”.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā