Traģēdija Smiltenes novadā: nobraucot no ceļa, avārijā dzīvību zaudē ”Mercedes” vadītājs

Pievienot komentāru
Traģēdija Smiltenes novadā: nobraucot no ceļa, avārijā dzīvību zaudē ”Mercedes” vadītājs
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Otrdien Latvijā reģistrēti 157 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta 27 cilvēki, kas ir būtiski vairāk nekā vidēji ikdienā, informēja Valsts policijā.

Traģiskais negadījums noticis plkst. 7.25 Smiltenes novada Variņu pagastā, uz autoceļa Smiltene-Gulbene, kad vīrietis, vadot automašīnu “Mercedes”, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā gāja bojā 1960. gadā dzimis vīrietis. Policijā sākts kriminālprocess.

Otrdien 16 cilvēki cietuši avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pieci – Vidzemē, trīs – Zemgalē, divi – Latgalē, bet viens – Kurzemē. Septiņi no cietušajiem bija velosipēdisti, bet pieci – gājēji, un vairums no viņiem iekļuva negadījumos galvaspilsētā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi sešus autovadītājus: pa diviem – Zemgalē un Latgalē, bet pa vienam – Vidzemē un Rīgas reģionā.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 173 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 46 autovadītāji, Zemgalē – 57, Latgalē – 34, Kurzemē – 20, bet Vidzemē – 16 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 309 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.