Komentāri
Traģēdija Rēzeknes novadā – auto notriec vīrieti, kurš mirst notikuma vietā
Foto: F64

Traģisks negadījums Latgalē – automašīna notriekusi vīrieti, kurš no gūtajām traumām miris notikuma vietā, informē Neatliekamais palīdzības dienests (NMPD).

Kā ziņo mediķi, ceļu satiksmes negadījums noticis Rēzeknes novadā un bojā gājušais vīrietis bijis aptuveni 40 gadus vecs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1188 izsaukumus, no kuriem 183 gadījumos bija gūtas traumas un notikuši negadījumi. Savukārt pēc policijas sniegtās informācijas, aizvadītajā diennaktī notikuši 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 17 cilvēki un viens gājis bojā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl