Traģēdija Neretā – trīs auto sadursmē gājis bojā cilvēks

1 komentārs
Traģēdija Neretā – trīs auto sadursmē gājis bojā cilvēks

Pirmdien trīs transportlīdzekļu sadursmē Neretā gājis bojā cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Negadījums, kurā bija iesaistīta kravas automašīna, kā arī divi vieglie transportlīdzekļi, tostarp viens ar piekabi, noticis pēc plkst. 16.00.

Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatējuši, ka vienā no automašīnām ir iespiests cilvēks, kurš tika atbrīvots ar hidraulisko instrumentu palīdzību.

Negadījumā gājis bojā viens cilvēks, bet divi – cietuši, no kuriem viens hospitalizēts.

Gribuste skaidroja, ka sadursmes dēļ no vieglās automašīnas piekabes bija izbiruši pārtikas produkti, kurus ugunsdzēsēji kopā ar ceļu uzturētājiem novākuši no ceļa braucamās daļas un savākuši. Tāpat bija izlijusi eļļa, kas savākta ar absorbenta palīdzību.

Glābēji darbu notikuma vietā pabeiguši pēc vairāk nekā četrām stundām. Tāpat avārijas vietā bijusi bloķēta satiksme.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece precizēja, ka negadījumu izraisījusi 1958. gadā dzimusī, ar “Opel Meriva” izbraucot no mazākas nozīmes ceļa un ietriecoties automašīnā “Volkswagen LT” ar piekabi, ko vadījis 1955. gadā dzimušais. Sadursmes rezultātā “Volkswagen” iemests pretējā braukšanas joslā, kur sadūries ar kravas auto “Volvo FH540” ar piekabi.

1955. gadā dzimušais gājis bojā negadījuma vietā, bet 1970. gadā dzimušais kravas automobiļa “Volvo” vadītājs nogādāts slimnīcā.

Par traģisko negadījumu sākts kriminālprocess, likumsargi izmeklē notikušā apstākļus un aicina atsaukties aculieciniekus.

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 64 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši desmit cilvēki un viens gājis bojā.

Plašāk par notikušo traģēdiju varēs uzzināt raidījumā “Degpunktā” – šovakar plkst. 20.40.

1 komentārs