Komentāri
Traģēdija Liepājā – vilciena un auto sadursmē bojā gājuši divi cilvēki; policija meklē aculieciniekus
Ilustratīvs foto. (Ieva Čīka / LETA)

Svētdienas rītā Liepājā uz dzelzceļa pārbrauktuves noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā dzīvību zaudējuši divi cilvēki, informē Valsts policija.

Svētdien plkst. 09.11 Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka Liepājā, Brīvības un Pulvera ielas krustojumā, uz dzelzceļa pārbrauktuves noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīta vieglā automašīna un vilciens. Negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas vadītājs, pasažiere un mājdzīvnieks – suns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri bijuši aculiecinieki vai arī kuru automašīnu videoreģistratori ir fiksējuši šo negadījumu. Valsts policijā par šo negadījumu ir uzsākts kriminālprocess.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl