1 komentārs

Traģisks negadījums noticis Kurzemē, kas pirmdien, 20. novembrī, prasīja kāda astoņus gadus veca puisēna dzīvību. Kopā ar tēti un divām māsām zēns devās uz mājām Rīgā, taču dažus kilometrus aiz Vānes ģimenes auto ietriecās kokā.

Izsvaidītās “Volkswagen Golf” detaļas liecina par negadījumu, kas nesen noticis uz Tukuma-Kuldīgas ceļa, taču ne kokā atstātās pēdas, ne spēkratam nolauztie metāla gabali nespēj izstāstīt tās neapskaužamās emocijas, ko tajā vietā izjuta kāda ģimene, kas avārijā zaudēja brāli un dēlu – 8 gadus vecu puisēnu. Ģimene vakarpusē devās uz Rīgu, taču viens no ceļa līkumiem Vānes pagastā, aiz Aizupes pagrieziena, izrādījās viņiem liktenīgs. Automašīnā atradās piecus un 15 gadus vecas meitenītes, astoņus gadus vecais brālītis un viņu tētis. Puisēns nu ir miris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija ir uzsākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu visus negadījuma apstākļus, tostarp vai visi bērni automašīnā bija piesprādzēta ar drošības jostām. Tomēr policijas pārstāvji patlaban kā reālāko nelaimes cēloni min neatbilstoši izvēlētu ātrumu.

TOP komentāri

  • SS
    +3 +2 -1

    SS

    Manuprāt, ļoti pamatota vieta, kur uzstādīt foto radaru.
    Līdzjūtība bojā gājušā ģimenei.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl