Komentāri
Traģēdija Ķekavā – nenoskaidrotos apstākļos gājis bojā motociklists
Ilustratīvs foto. (Foto: Edijs Pālens, LETA)

Pagājušajā diennaktī Ķekavas novadā pagaidām nenoskaidrotos apstākļos apgāzies un gājis bojā kāds 1983. gadā dzimis motociklists, informēja Valsts policijā.

Vīrietis Ķekavas pagastā braucis ar motociklu, taču pie nenoskaidrotiem apstākļiem apgāzies un gājis bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā aizvadītajā diennaktī fiksēti 79 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem aptuveni puse (41 negadījums) notikusi Rīgas reģionā. 16 negadījumi notikuši Kurzemes reģionā, 15 – Zemgales reģionā, seši – Latgales reģionā, bet piecas avārijas notikušas Vidzemes reģionā.

Policijā informēja, ka 13 avārijās kopumā cietuši 16 cilvēki, divi no kuriem bija gājēji, bet pieci – velosipēdisti. 11 cilvēki, tostarp pieci velosipēdisti, cietuši avārijās Rīgā, četri, tostarp divi gājēji – Zemgalē, savukārt viens satiksmes dalībnieks cietis Kurzemē.

Tāpat vakar kārtības sargi par braukšanu dzērumā sodījuši septiņus autovadītājus – pa diviem Vidzemes un Zemgales reģionā, kā arī pa vienam pārējos Latvijas reģionos. Par ātruma pārsniegšanu pieķerti 167 šoferi.

Kopumā otrdien par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu policija noformējusi 447 protokolus – Rīgā sodīti 168 autovadītāji, Latgalē – 93, Vidzemē – 81, Zemgalē – 72, bet Kurzemē – 33 automobiļu vadītāji.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl