Komentāri
Traģēdija Jelgavas novadā: smagās automašīnas šoferis iebrauc karjerā un noslīkst
Austra Helēna Žaggere / LETA

Pirmdien, 19. jūnijā, Jelgavas novada Svētes pagasta Ruļļu karjerā iebraukusi kāda smagā automašīna un noslīcis tajā esošais cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa.

Ugunsdzēsēji glābēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēmuši plkst. 15.09. Saskaņā ar sākotnējo informāciju karjerā bija iebraukusi kāda smagā automašīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja ūdenstilpni un izcēla cilvēku, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Mediķi konstatēja cilvēka nāvi. Savukārt, izmantojot karjera ekskavatoru un tauvas palīdzību, no ūdens tika izcelta smagā automašīna.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD visā valstī saņēma 51 izsaukumu – uz 30 ugunsgrēku dzēšanu, uz 20 glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl