Komentāri
Traģēdija Jelgavas novadā: smagās automašīnas šoferis iebrauc karjerā un noslīkst
Austra Helēna Žaggere / LETA

Pirmdien, 19. jūnijā, Jelgavas novada Svētes pagasta Ruļļu karjerā iebraukusi kāda smagā automašīna un noslīcis tajā esošais cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa.

Ugunsdzēsēji glābēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēmuši plkst. 15.09. Saskaņā ar sākotnējo informāciju karjerā bija iebraukusi kāda smagā automašīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja ūdenstilpni un izcēla cilvēku, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Mediķi konstatēja cilvēka nāvi. Savukārt, izmantojot karjera ekskavatoru un tauvas palīdzību, no ūdens tika izcelta smagā automašīna.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD visā valstī saņēma 51 izsaukumu – uz 30 ugunsgrēku dzēšanu, uz 20 glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl