Traģēdija Alūksnes novadā: pēc iereibuša vadītāja auto ietriekšanās kokā dzīvību zaudējis pasažieris

0 Komentāru
Traģēdija Alūksnes novadā: pēc iereibuša vadītāja auto ietriekšanās kokā dzīvību zaudējis pasažieris
Ilustratīvs foto. (SWNS/SCANPIX)

Svētdien pēc iereibuša vadītāja vadītas automašīnas ietriekšanas kokā Alūksnes novadā gājis bojā pasažieris, informēja Valsts policijā.

Sākotnējā informācija liecina, ka Alūksnes novada Ziemeru pagastā vīrietis, būdams alkohola reibumā un bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, vadot automašīnu “Audi”, netika galā ar automašīnas vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. No gūtajām traumām notikuma vietā bojā gāja pasažieris.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka abas personas patvaļīgi bija paņēmušas trešās personas automašīnu, ar kuru avarēja.

Uzreiz pēc ceļu satiksmes negadījuma autovadītājs no notikuma vietas aizgājis, taču vēlāk noskaidrots, ka arī viņš ceļu satiksmes negadījumā guvis traumas. Policijā sākts kriminālprocess.

Savukārt Bauskas novada Iecavas pagastā, uz ceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ apgāzās 1992. gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna “BMW 320”. Automašīnas vadītājs gājis bojā notikuma vietā.

Arī šajā gadījumā sākts kriminālprocess. Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 84 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 15 cilvēki un divi gājuši bojā.

Cilvēki gājuši bojā avārijās Zemgalē un Vidzemē.

No satiksmes negadījumos cietušajiem viens bijis gājējs un trīs – velosipēdisti.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 45 ceļu satiksmes negadījumi, Vidzemē – 12, Zemgalē – 10, Kurzemē – deviņas, bet Latgalē – astoņas avārijas.
0 Komentāru