Traģēdija Aknīstē: vētrā nolauzts koks atņem divu jaunu vīriešu dzīvības

13 komentāri
Traģēdija Aknīstē: vētrā nolauzts koks atņem divu jaunu vīriešu dzīvības
EKRĀNUZŅĒMUMS

Traģiski vakar beidzās divu jaunu vīriešu brauciens ar automašīnu Aknīstē. Stiprā vēja dēļ pilsētas nomalē bija nogāzies milzu koks, un tieši tajā abi braucēji nebremzējot ietriecās.

Piektdien daudzi Aknīstes iedzīvotāji ir sērās un pārdzīvo vakar vakarā notikušo traģēdiju – avārijā gājuši bojā divi jauni puiši. Cilvēki joprojām nespēj noticēt, ka kaut kas tāds bijis iespējams.

Nelaime notikusi īsi pirms pulksten deviņiem, kad 24 gadus vecie vīrieši ar ”Audi” markas spēkratu mērojuši ceļu pa grantēto Avotu ielu. Braucienu pēkšņi pārtraucis kāds šķērslis, proti, nolūzis koks, kas vētrā nogāzies uz ceļa. Spēkrats, nebremzējot ietriecies milzu stumbrā, pa visu apkārtni atskanējis jaudīgs troksnis. Vistuvāk nelaimes vietai dzīvo Ritma, sadursme notikusi tieši pie kundzes logiem.

Pēc automašīnas bojājumiem spriežot, nolauztais koks ietriecies spēkrata salonā, saplēšot arī automašīnas jumtu un neatstājot salonā sēdošajiem nekādu cerību uz glābiņu. Lai bojāgājušos izvilktu no vraka, bijuši nepieciešami hidrauliskie instrumenti un ugunsdzēsēju glābēju palīdzība.

Piektdien traģēdijas vietu apmeklējuši bojāgājušo tuvinieki, lai noliktu sveces. Avarējušais spēkrats aizvests no notikuma vietas tikai pēcpusdienā.