Tīnis ar mopēdu izaicina policistus un likteni

4 komentāri

Kāds nepilngadīgs puika trešdien visai neprātīga brauciena laikā ar mopēdu izaicināja ne tikai likumsargus, bet arī riskēja ar savu un citu drošību.

Trešdienas pēcpusdienā Ķekavas centrā izvietotās kameras piefiksējušas kādu jaunekli, kurš acīmredzot bija nolēmis pārbaudīt vietējo policistu vērību. Puisis ar mopēdu izpildījis dažādus trikus, kādu gabaliņu pabraucis uz aizmugurējā riteņa un savu uznācienu noslēdzis ar ”saulīšu” zīmēšanu, tieši zem videonovērošanas kameras.

“Darbinieki bija pamanījuši viņa darbības, pārbaudīja arī mopēda numuru. Izrādījās, ka skūtera reģistrācijas numurs ir meklēšanā un noņemts no uzskaites jau kādu laiku. Tas viss, protams, deva pamatu izbraukt uz notikuma vietu,” stāsta Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Bomiņš.

Taču šajā reizē aprunāties ar jaunekli izrādījies krietni grūtāk, nekā varētu domāt!

“Jaunietis metās bēgt no notikuma vietas. Te jāatzīst, ka tā bēgšana bija visai pārgalvīga un muļķīga, jo vairākas reizes izraisīja nopietnas situācijas, apdraudot gan sevi, gan citus satiksmes dalībniekus, brauca pa pagalmiem, ielām lielā ātrumā,” atklāj Bomiņš.

Jauneklis arī nereaģēja uz policijas lūgumiem apturēt spēkratu. Taču kādā brīdī nolēmis mest motorolleru pie malas un turpināt bēgt kājām.

“Bēgšana no policijas ir smags pārkāpums, par kuru ir paredzēts arī arests un diezgan iespaidīgs naudas sods,” atgādina policijā.

Šajā vakarā nepilngadīgais puika pabijis aiz restēm, iepazinies ar ceļu policistiem, kas fiksējuši viņa pārkāpumus ceļu satiksmē, kā arī tuvējā Valsts policijas iecirkņa darbiniekiem, kuri nu noskaidros, kā tad jauneklis ticis pie svešā braucamrīka numura zīmes un kāda tad ir viņa braucamrīka izcelsme. Turklāt visas šīs klapatas papildinās arī soda nauda, kuras apmērs, visticamāk, krietni pārsniegs puikas mopēda vērtību.