Tikmēr Bolderājā… Dzīvojamo ēku pagalmā iemaldās “fūre”, kuras šoferim konstatē 2,5 promiles

7 komentāri
Tikmēr Bolderājā… Dzīvojamo ēku pagalmā iemaldās “fūre”, kuras šoferim konstatē 2,5 promiles
Foto: Ekrānuzņēmums

Pavisam nesen Bolderājas iedzīvotājus pārsteidzis kāds kravas automobiļa vadītājs, kurš ar savu milzīgo auto bija iemaldījies šaurajās iekšpagalmu ieliņās un tur sarīkojis īstu “šovu”.

Ap plkst. 20.00 galvaspilsētas pašvaldības policisti no Bolderājas steigšus devušies Daugavgrīvas virzienā. Tur kāds vietējais iedzīvotājs iekšpagalmā bija pamanījis milzīgu kravas auto ar piekabi, kura šoferis labu brīdi nav spējis izkļūt no šauro ieliņu labirinta.

Iedzīvotāji ziņojuši par nama pagalmā iebraukušu kravas automašīnu un policijai pauda aizdomas, ka tās vadītājs ir reibumā. Ierodoties policistiem, vadītājs atzinis, ka ir lietojis alkoholu.

Gaidot kolēģus no ceļu policijas, vīriem izdevies aprunāties ar šoferi, kurš acīmredzot vēl tobrīd nesaprata, kādās nepatikšanās tikko iekūlies.

Pēcāk kārtības sargi šoferi nogādājuši ekspertīžu centrā, kur noskaidrots, ka vīrietis iekšpagalmos iemaldījies gandrīz 2,5 promiļu reibumā. Līdzīgi kā gadījumos, kad policisti pieķer apreibušus vieglo auto stūrētājus, arī šajā situācijā transporta līdzeklis nogādāts policijas stāvlaukumā, savukārt pats pārkāpējs saņēmis soda protokolu. Tā kā likums šādos gadījumos ir bargs, vīrietis nu zaudēs vadītāja apliecību, 52 gadus vecais šoferim nu jāmeklē arī jauns darbs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl