Traģiskā avārijā Valmieras pusē dzīvību zaudē jauns puisis

55 komentāri
Traģiskā avārijā Valmieras pusē dzīvību zaudē jauns puisis
DEGPUNKTĀ

Ceturtdien, 23. janvārī, Valmieras pusē, pie Zilākalna ciemata, noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums, kurā dzīvību zaudējis kāds 19 gadus vecs puisis.

Par vietējā iedzīvotāja nāvi sēro viss Zilākalna ciemats Valmieras pusē. 19 gadus vecais puisis, vadot savu “BMW” spēkratu, nespēja novaldīt tā stūri un spēcīgi ietriecās kokā. Bija nepieciešami ugunsdzēsēju hidrauliskie instrumenti, lai bojāgājušo vadītāju izvilktu ārā no sadragātā auto.

Vēsti par notikuši nelielā Zilākalna ciemata iedzīvotāji saņēmuši ap plkst. 8.00. Visiem labi pazīstams un cienīts puisis turpat pie miesta robežas gāja bojā autoavārijā. Ikviens zina jaunieša ģimeni, un ziņas par notikušo izplatījās ātri.

“Visi viņu pazīst. Viņš bija zelta cilvēks – nedzēra, nepīpēja. Šeit viņš brauca lēnām, lai nemaisās kā citi. Šis puika nekāds “gončiks” nebija,” stāsta Viktors, kurš pazinis bojāgājušo puisi.

Pie koka, kurā jaunietis ietriecās, atstāts liels skaits piemiņas velšu. Izskaidrojumu negadījumam vietējiem rast ir grūti. Iedzīvotāji apgalvo, ka, iespējams, spēkrata vadību ietekmēja ceļa seguma stāvoklis.

“Jauns bija. Pa ātru, protams! Tikai 19, visa dzīve sākās, visādi gadās, ceļi vainīgi, agresivitāte. Ko darīt, katrs mēs esam sev dzīvē likteņa kalēji,” norāda Zilākalna iedzīvotājs Sergejs.

Valsts policija apstiprina, ka notikuma vietā strādājuši kopā ar ugunsdzēsējiem, kuri, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atsvabināja upuri no metāla sprosta. Vīrietis gāja bojā mediķu brigādes automašīnā. Sākotnējā policijas informācija liecina, ka avārija notikusi, veicot bīstamu manevru.

“Puisis, vadot automašīnu “BMW”, ir veicis apdzīšanas manevru, apdzinis divas automašīnas un, atgriežoties savā joslā, ir zaudējis vadību pār automašīnu, kā rezultātā ietriecies kokā. Operatīvos dienestus izsauca viena no tām automašīnām, ko viņš apdzina, – lieciniece, kas apstājās, kad ieraudzīja negadījumu un izsauca visus nepieciešamos dienestus,” informē Valsts policijas Vidzemes reģiona satiksmes uzraudzības rotas inspektore Kristīne Boževniece.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

55 komentāri