“Tēvs nomira uzreiz, vectēvs – nākamajā rītā!” Jūrmalā notriektie četri gājēji – vienas ģimenes locekļi

35 komentāri

Jūrmalā – netālu no Dzintaru koncertzāles – sestdien notika smaga avārija, un policija joprojām meklē notikušā aculieciniekus. Kāds “Toyota” vadītājs notrieca četrus gājējus vienlaikus, kuri ap plkst. 17.30 šķērsoja intensīvas satiksmes pārņemtu krustojumu. Divi cilvēki gāja bojā, bet vēl divi atrodas slimnīcā.

Ģimene sestdienas vakarā kopīgi devās uz Dzintaru koncertzāli, lai apmeklētu priekšnesumu, kurā uzstājās viņu mazdēls. Zēna radinieki, izkāpjot no vilciena, šķērsoja Meža prospekta un Skujienes ielas krustojumu, lai nokļūtu ielas otrā pusē. Pāris mirkļus vēlāk brauktuves vidū notika smaga sadursme, un visus četrus ģimenes locekļus nebija pamanījis kāds ”Toyota” vadītājs.

“Gājēji šķērsoja brauktuvi tam neparedzētā vietā. [..] Gājējiem apģērbā nebija nekādu arī atstarojošo elementu,” stāsta Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka vietniece Vineta Mistre.

Raidījuma “Degpunktā” uzrunātā Andreja tēvs gāja bojā notikuma vietā, mediķiem nespējot vīrieti reanimēt. Savukārt Andreja vectēvs un sievas vecāki nekavējoties tika nogādāti slimnīcā.

Dienu vēlāk no ļoti smagām traumām slimnīcā mira vectēvs, piebilst Andrejs.

Vīrietis gan jūtas pateicīgs operatīvo dienestu profesionalitāti un cer, ka ar sievas vecākiem viss būs kārtībā.

”Toyota” automobili liktenīgajā vakarā vadīja kāds vīrietis, kurš pēc negadījuma notikuma vietā sagaidīja policiju. Šofera izelpā netika konstatēta alkohola klātbūtne.

Andrejs neapņemas notikušajā kādu vainot, taču atgādina, ka ceļa posms, kurā notika traģēdija, ir ļoti neērts gan gājējiem, gan šoferiem.

Policija izmeklēšanas laikā aicina atsaukties aculieciniekus, kuri sestdien, 29. decembrī, plkst. 17.40 atradušies netālu no minētā krustojuma. Par konkrēto negadījumu ar likumsargiem iespējams sazināties, zvanot pa tālr.: 67086942.

TOP komentāri

 • Autovadītāja

  Autovadītāja

  Žēl mirušos un cietušos, vēl vairāk žēl autovadītāju,jo viņam ar šo jasadzīvo visu atlikušo dzīvi... Tik netaisni...
  Skumji. :(
  Spriežot pēc sižetā minētā, gājēji visi atradušies vienā līnijā sadrusmes brīdī. Visi kopā vienā solī šķērsoja brauktuvi,tur,kur to darīt nav atļauts. Tik skumjš notikums. Patiesi žēl! :(
 • Jolanta Tā Kura Kalniņa

  Jolanta Tā Kura Kalniņa

  Nav ko iet pāri brauktuvei, tam neparedzētā vietā. Traģēdija šoreiz notika pašu gājēju dēļ. Skumji, bet tāda nu ir tā statistika! Gājēju pārejas joprojām nav atceltas, starp citu
 • Jolanta Tā Kura Kalniņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl