Tēvs dzērumā avarē, izdzēšot bērna dzīvību

Vidzemes pusē, Indrānu pagastā, kāds vīrietis izvēlējās sēsties pie stūres dzērumā un avarēja grāvī, kā rezultātā dzīvību zaudēja desmit gadus vecais bērns, kas sēdēja pasažiera sēdeklī, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Gita

  Gita

  Ko komentet,tevam dzive sabeigta,zinu ka ir bernu zaudet,kur prats un saprasana.
 • Romāns teo

  Romāns teo

  Tas bij mans draugs gustavs bērziņs manā klasē mēs tad gad uzzinājām 10 septembrī rītā tad 3 stundas raudājām
 • Li

  Li

  Neieredzu šitādus bezatbildīgus kretīnus....
  Viņi ne tikai atņem dzīvību saviem bērniem,bet apdraud arī citus,sava idiotiskā alkohola un pašpārliecinātības,ka viņš jau nav piedzēries un drīkst sēsties pie stūres,dēļ!!!!
  Es visiem šitādiem neliešiem ne tikai atņemtu tiesības jebkad sēsties pie stūres,bet uzliktu arī kàdu aproci,uz ko reaģētu mašīna,kas liegtu to reāli izdarīt!! Tad tas būtu afektīvi,citādi šitie kretīni atļaujās vada auto arī bez tiesībām,jo tādus maz kas biedē un pārliecina,viņiem vajag ko tiešām pārliecinošu.Idiots!! Ceru,ka tam lopam iedos maksimālo termiņu..kaut nu tā būtu,viņš ar savu rīcību ir to pelnījis.
  • Yi

   Yi

   Tēvam pie tā nebija visa vainība kā dzirdēju. 1. Dēļ briesmīga seguma ceļa viss sākās. 2. Šoferis nespēja novaldīt stūri, jo mašīnu bija grūti izkontrolēt. 3. Ātrā palīdzība kavējās. Man jautājums ātrajai palīdzībai cik ilgi viņi brauca pēc izsaukšanas. Atbilde: maksimālākais 30 min. Un jautājums kāpēc viņi nepieņēma palīdzību no otrās ambulances? Un kāpēc viņi uzreiz nebrauca labākā vietā stabilizēt nekā darīt to uz vietas. Un kas mani pārsteidza ka kāds stāstīja ka pirmajai ambulancei nebija viss nepieciešamais.
 • Kaspars
 • Aija Jefimova
  +11 +11 0

  Aija Jefimova

  Lai piedod man tie, kas lasīs, nosodīs, bet...dzērājšoferim- tēvam pie kam, nav svarīga bijusi SAVA bērna dzīvība, kad sēdās pie stūres, svarīgāks ir bijis tas šķidrums pudelē. Tagad sirdsapziņa viņu nomocīs, taču diezin vai, jo tādus izmaina tikai Liktenis.
 • Iveta Frei
 • Jurec Jurec Inžektors

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!