Teikā uz gājēju pārejas notriekta 9 gadus veca skolniece

Komentāri

Teikā uz gājēju pārejas notriekta kāda deviņus gadus veca skolniece, savukārt autobraucējs pēc notikušā aizmucis no notikuma vietas.

Agrā piektdienas pēcpusdienā Biķernieku un Laimdotas ielas krustojumā atskanējusi riepu švīkstoņa un dobjš būkšķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījuma aculiecinieks Andris redzējis, ka pārbiedētā skolniece nedaudz atguvusies un piecēlusies kājās. Piesteigušies arī vairāki citi avārijas aculiecinieki. Kādā mirklī, kamēr uz ielas vēl valdījis apjukums, sirmais vīrs iesēdies savā bēšajā ”Mersedesā” un vienkārši aizbraucis.

Lai arī aculiecinieki paspējuši panākt pārbiedēto skolnieci un jau pavisam drīz notikuma vietā piestājusi arī neatliekamā medicīniskā palīdzība, kura meiteni tālāk nogādājusi slimnīcā, Andris stāsta, ka saruna ar operatīvo dienestu dispečeri uzreiz pēc avārijas bijusi ļoti nepatīkama pieredze.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), kura pārraudzībā darbojas ārkārtas tālruņu līnijas, mums šodien skaidro, ka, pārbaudot informāciju par šo situāciju, noskaidrots, ka darbiniece rīkojusies profesionāli un atbilstoši izsaucēja sniegtajai informācijai.

Dispečers piedāvāja pāradresēt zvanu par notikušo Valsts policijai, pirms tam noskaidrojot, vai ir nepieciešama VUGD palīdzība. Uz to cilvēks atbildēja, ka tas ir smieklīgi, ka viņam nav laika un atvienojās.

Foto

Tāpat dienesta pārstāvis skaidro, ka pilnīgi visas telefonsarunas tiek ierakstītas, tādēļ gadījumā, ja cilvēks, piezvanot uz 112, būtu nosaucis negadījumā iesaistītās automašīnas numuru, tas jebkurā gadījumā būtu saglabāts un tālāk nodots kolēģiem no policijas.

Pateicoties aculiecinieku palīdzībai, likumsargi jau nākuši uz pēdām pārkāpējam un šodien viņš nopratināts. Sastopoties ar izmeklētājiem 81 gadus vecais pensionārs nav pat centies slēpt to, ka ir iesaistīts šajā negadījumā.

Protams, likumsargi izvērtēs visus notikušā apstākļus, taču šāda rīcība sirmajam vīram var beigties ar ļoti nepatīkamām sekām, un, visticamāk, pārkāpējam turpmāk būs liegtas tiesības sēsties pie auto stūres.

Lasi vēl