“Tas varēja beigties traģiski!” Iereibusi sieviete ar “BMW” pa Rīgas ielām mūk no policistiem

3 komentāri
“Tas varēja beigties traģiski!” Iereibusi sieviete ar “BMW” pa Rīgas ielām mūk no policistiem
EKRĀNUZŅĒMUMS

Pagājušās piektdienas vakarā, ap plkst. 21.00, kad galvaspilsētas ielas vēl ir gājēju un automobiļu pilnas, ceļu policisti Ulmaņa gatvē ievēroja kādu trešās sērijas “BMW”, kas visai strauji nogriezās uz Vaiņodes ielu – vietā, kur to aizliegts darīt, un aizbrauca pa ielu, kur atļauts braukt vien sabiedriskajam transportam.

Pamanot šīs darbības, policisti sāka sekot automašīnai. Pirmajās pakaļdzīšanās minūtes “BMW” tikai nedaudz pārkāpa atļauto ātrumu.

Pakaļdzīšanās beigusies ar ceļu satiksmes negadījumu – “BMW” avarēja ceļa malā. Mirklī, kad policisti piesteigušies pie autovadītāja durvīm, lai aizturētu neprātīgo braucēju – vadītāja vietā sēdējusi kāda sieviete. Policisti konstatējuši, ka sieviete ir alkohola reibumā. Tāpat bijušas aizdomas, ka viņa varētu būt narkotisko vielu reibumā.

Pēc šāda izbrauciena sieviete nav viss tikusi cauri ar soda protokolu, bet gan aizturēta un taisnā ceļā nogādāt tā dēvētajās “septītajās debesīs” jeb policijas izolatorā. Par šajā vakarā paveikto viņai nāksies stāties tiesas priekšā.

3 komentāri