Tas varēja beigties arī letāli – Bolderājā dzērājšoferis “izārda” privātmājas sienu

7 komentāri
Tas varēja beigties arī letāli – Bolderājā dzērājšoferis “izārda” privātmājas sienu
EKRĀNUZŅĒNUMS

Katru nedēļas nogali vismaz pārdesmit šoferi paliek bez autovadītāja apliecības, jo braukuši alkohola reibumā un apdraudējuši citus satiksmes dalībniekus. Ja bailes no naudas soda nešķiet motivējošas, tad diezgan reāla ir arī nonākšana cietumā. Kāds vīrietis Rīgā, Bolderājā, varēja izraisīt nāvējošu avāriju, bet šoreiz vienkārši paveicās. Pēc ietriekšanās privātmājā un tās sagraušanas ēkas iedzīvotāji palika neskarti.

Saulainā sestdienas pēcpusdienā Bolderājas klusajās ieliņās laiku pa laikam bija dzirdama automašīnas motora rēkoņa un vietējie jau zināja, ka tas, kurš trako, šodien mājās ies kājām vai arī šoferi aizturēs policija, vai notiks negadījums. Un ilgi nebija jāgaida, kad melnais “Audi A4” ietriecās privātmājā Mencu ielā 3.

“Kā brauca no turienes, tā mājā arī iebrauca. (DP: No tilta puses?) Jā, no tilta. Jau no paša rīta vizinājās pa mūsu ielu un pa visu Bolderāju,” stāsta vietējās iedzīvotājas.

Mājas iedzīvotāji necieta, bet nama saimniece bija satraukta un no komentāriem kameras priekšā atturējās. Vēl nervozāks bija ”Koblenz drošība” apsardzes darbinieks, kurš centās iejaukties žurnālistu darbā.

Kas attiecas uz automašīnā sēdošajiem – tajā bija divi cilvēki, un ievainojumus guva šofera līdzbraucējs: “Tas, kurš bija pasažiera sēdvietā, guva vieglu galvas traumu, bet ar šoferi viss kārtībā.”

Incidenta vaininieks tika aizturēts. Tas ir kāds 39 gadus vecs vīrietis, kura izelpā konstatēta vairāk nekā viena promile alkohola. Sākts kriminālprocess par automašīnas vadīšanu reibumā bez tiesībām. Šai lietai gan var tikt pievienots vēl kāds pants, ja ekspertīzē izrādīsies, ka pasažiera traumas nav maznozīmīgas. Arī sadragātās mājas remonts dzērājšoferim nebūs lēts prieks.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā