“Tante bez bremzēšanas “ielika” mums aizmugurē!” A. Deglava ielā pamatīgi apskādēti trīs auto

3 komentāri
“Tante bez bremzēšanas “ielika” mums aizmugurē!” A. Deglava ielā pamatīgi apskādēti trīs auto

Pēcpusdienā, kad termometra stabiņš pakāpies jau virs +30 grādiem, Augusta Deglava ielā pie gājēju pārejas, iepretim tā dēvētajai “Ušakova kepkai”, sadūrās trīs auto.

Kolonnas aizmugurē stāvēja pamatīgi sadauzīta “Toyota”, tad kāds 7. sērijas “BMW’ un tam priekšā “VW” komercauto.

“VW” stūrētājs atklāja, ka viņš kundzes pilotēto “Toyota” bija ievērojis jau iepriekš, turklāt auto piesaistījis skatu tieši šoferes neparasto manevru dēļ.

Savukārt avārijas izraisītāja notikuma vietā zem ceļmalas kokiem patvērās no svelmes. Kundze atklāja, ka nejūtas labi un nekādi nespēj izskaidrot, kādā veidā nonākusi šajā situācijā.

Tā kā neviens no avārijā iesaistītajiem tomēr nevēlējas mediķu palīdzību, vienīgie Augusta Deglava ielā ieradās ceļu policisti. Viņi pieņēma visu iesaistīto paskaidrojumus un tālāk lems, ko darīt ar šo lietu.

Šajā karstajā laikā esiet īpaši piesardzīgi un nekādā gadījumā nesēdieties pie stūres, ja jūtat, ka karstums jūs ir kaut kā ietekmējis. Kā redzat, tas var beigties arī pavisam bēdīgi.

TOP komentāri

 • Vadītājs
  +2 +2 0

  Vadītājs

  Ja nepazīstat cilvēku, labāk nespriediet par negadījumu. Varbūt viņa Jums dzīvību izglāba, kā ārsts , vai kādu dienu griezīsieties pie viņas studentiem pēc palīdzības. Tas ka cilvēks sajutās slikti savos gados šai karstumā neliecina par braukšanas māku.
  Ozola kungs , saprotu esat oligarhs tad mašīna no Jums.
 • Janis
  +2 +2 0

  Janis

  Toyota mainīja joslas pirms gājēju pārejas brīdī kad parējie jau bremzēja lai laistu gājēju. luk arī viss stāsts. Bet esmu pamanījis ka jauni hyndai un toyotas (krosoveri) klust par biedu ielās, jo tos vada pārsvarā shādi vadītāji - "11. diena uz ielas" (braukt nemāk, bet pashiem sāk likties ka māk)
 • Janis Ozols

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl