Taksometra šoferis ignorē “STOP” zīmi un izraisa avāriju

Komentāri

Pirmdien, 19. jūnijā, Rīgā, Čiekurkalnā, notika šim rajonam raksturīga autoavārija – izbraucot no mazākas nozīmes ceļa, kāds taksometra šoferis nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu, un notika sadursme.

Viens auto uz sāniem un ar jumtu atsities pret stabu, otrs uz riteņiem, bet “ielidojis” mājas sienā – tāds ir rezultāts kāda taksometra šofera pārgalvīgajam braucienam, izbraucot no mazākas nozīmes ceļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Avārija notikusi Čiekurkalna 2. šķērslīnijas un Čiekurkalna otrās līnijas krustojumā. Negadījuma aculiecinieks ir kāds automašīnas “Volvo” šoferis, kurš pirms krustojuma nobremzējis un redzējis, kā viņam garām aizbrauc taksometrs.

Foto – taksists neievēro “STOP” zīmi un iekļūst avārijā

Aculieciniekiem nav šaubu, ka vainīgs taksometra šoferis.

Viktors un Sergejs
notikuma aculiecinieki

Viņš neapstājās pie “STOP” zīmes. Te mums bieži bieži tā notiek – gan šajā šķērslīnijā, gan ceturtajā. Ielas ir asfaltētas, tāpēc autovadītāji domā, ka atrodas uz galvenā ceļa. Viņi neskatās, ka pa galveno ceļu brauc mašīnas.

Notikušo autoavāriju taksometra šoferis notikuma vietā nevēlējās komentēt, taču izteica nožēlu par notikušo un sacīja, ka ir šokā. Policijā par notikušo sākta izmeklēšana.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl