Taksometra šoferis ignorē “STOP” zīmi un izraisa avāriju

Komentāri

Pirmdien, 19. jūnijā, Rīgā, Čiekurkalnā, notika šim rajonam raksturīga autoavārija – izbraucot no mazākas nozīmes ceļa, kāds taksometra šoferis nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu, un notika sadursme.

Viens auto uz sāniem un ar jumtu atsities pret stabu, otrs uz riteņiem, bet “ielidojis” mājas sienā – tāds ir rezultāts kāda taksometra šofera pārgalvīgajam braucienam, izbraucot no mazākas nozīmes ceļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Avārija notikusi Čiekurkalna 2. šķērslīnijas un Čiekurkalna otrās līnijas krustojumā. Negadījuma aculiecinieks ir kāds automašīnas “Volvo” šoferis, kurš pirms krustojuma nobremzējis un redzējis, kā viņam garām aizbrauc taksometrs.

Foto – taksists neievēro “STOP” zīmi un iekļūst avārijā

Aculieciniekiem nav šaubu, ka vainīgs taksometra šoferis.

Viktors un Sergejs
notikuma aculiecinieki

Viņš neapstājās pie “STOP” zīmes. Te mums bieži bieži tā notiek – gan šajā šķērslīnijā, gan ceturtajā. Ielas ir asfaltētas, tāpēc autovadītāji domā, ka atrodas uz galvenā ceļa. Viņi neskatās, ka pa galveno ceļu brauc mašīnas.

Notikušo autoavāriju taksometra šoferis notikuma vietā nevēlējās komentēt, taču izteica nožēlu par notikušo un sacīja, ka ir šokā. Policijā par notikušo sākta izmeklēšana.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl