Taksometra šoferis ignorē “STOP” zīmi un izraisa avāriju

Komentāri

Pirmdien, 19. jūnijā, Rīgā, Čiekurkalnā, notika šim rajonam raksturīga autoavārija – izbraucot no mazākas nozīmes ceļa, kāds taksometra šoferis nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu, un notika sadursme.

Viens auto uz sāniem un ar jumtu atsities pret stabu, otrs uz riteņiem, bet “ielidojis” mājas sienā – tāds ir rezultāts kāda taksometra šofera pārgalvīgajam braucienam, izbraucot no mazākas nozīmes ceļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Avārija notikusi Čiekurkalna 2. šķērslīnijas un Čiekurkalna otrās līnijas krustojumā. Negadījuma aculiecinieks ir kāds automašīnas “Volvo” šoferis, kurš pirms krustojuma nobremzējis un redzējis, kā viņam garām aizbrauc taksometrs.

Foto – taksists neievēro “STOP” zīmi un iekļūst avārijā

Aculieciniekiem nav šaubu, ka vainīgs taksometra šoferis.

Viktors un Sergejs
notikuma aculiecinieki

Viņš neapstājās pie “STOP” zīmes. Te mums bieži bieži tā notiek – gan šajā šķērslīnijā, gan ceturtajā. Ielas ir asfaltētas, tāpēc autovadītāji domā, ka atrodas uz galvenā ceļa. Viņi neskatās, ka pa galveno ceļu brauc mašīnas.

Notikušo autoavāriju taksometra šoferis notikuma vietā nevēlējās komentēt, taču izteica nožēlu par notikušo un sacīja, ka ir šokā. Policijā par notikušo sākta izmeklēšana.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl