Taksists un “BMW” sarīko ātrumsacensības un izraisa avāriju

0 Komentāru
Taksists un “BMW” sarīko ātrumsacensības un izraisa avāriju
DEGPUNKTĀ

Pievakares brauciens ar taksometru pa Maskavas ielu diviem pasažieriem beidzās ar avāriju, jo spēkrata vadītājs izdomāja sarīkot ātrumsacensības ar kādu “BMW” automašīnu, kas ar viņu brauca kopējā auto plūsmā.

Autobraucēji pamanījušies izraisīt nopietnu ceļu satiksmes negadījumu Maskavas ielā, netālu no tirdzniecības centra ”Dole”. Pie ”Ford” un ”BMW” stūres sēdējuši vīrieši, kas, pēc visa spriežot, izdomājuši pa tukšajām ielām uzrīkot ātrumsacensības. Likumsakarīgi, ka pārgalvīgā rīcība nenoveda ne pie kā laba. Notikušā liecinieki stāsta, kā spēkratiem braukšanas ātrums bija krietni lielāks nekā atļautais.

“Pievakarē pēc darba gāju uz veikalu. Notika avārija. Es gāju viņiem aizmugurē. Ieraudzīju, ka sadūrās divas mašīnas ”BMW” un ”Ford”. Lidoja ar ātrumu aptuveni 70 kilometri stundā. Sākotnēji brauca kreisajā joslā, pēc tam pārkārtojās labajā joslā. Pēc tam ”BMW” strauji pārkārtojās kreisajā joslā. Es dzirdēju, paskatījos un ieraudzīju, kā lai pasaka, abi vadītāji uzreiz izlēca no mašīnām un aizbēga katrs uz savu pusi,” stāsta aculiecinieks.

Uz ceļa ir grūti saskatīt spēkratu bremzēšanas pēdas, tiek pieļauts, ar kādu ātrumu pārgalvji traukušies, ar tādu arī ietriekušies. ”Ford” iebraucis luksofora konstrukcijās, bet ”BMW” ceļa zīmes stabā. Vēl viens fakts, kas liek apšaubīt ”Ford” vadītāja spējas novērtēt riskus – neprātīgā brauciena laikā pasažieru sēdeklī atradušies divi cilvēki, iespējams, klienti, kuri transportu izsaukuši, lai droši tiktu līdz galamērķim, bet tā vietā dabūjuši skaidroties ar likumsargiem un nonākuši ātras palīdzības dienesta auto.

Smagi cietušo šajā negadījumā nav. Tā ka abiem autovadītājiem no notikuma vietas aizlaisties nebija sarežģīti, tiek pieļauts, ka dzīvībai bīstamas traumas neguva arī viņi. Pret vīriešiem policisti uzsākuši administratīvā pārkāpuma procesus, to ietvaros tiks veikta izmeklēšana. Svarīgi, ka notikuma vietā bij videonovērošanas kameras, kas fiksējušas negadījuma brīdi.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru