Taksists un “BMW” sarīko ātrumsacensības un izraisa avāriju

Pievienot komentāru
Taksists un “BMW” sarīko ātrumsacensības un izraisa avāriju
DEGPUNKTĀ

Pievakares brauciens ar taksometru pa Maskavas ielu diviem pasažieriem beidzās ar avāriju, jo spēkrata vadītājs izdomāja sarīkot ātrumsacensības ar kādu “BMW” automašīnu, kas ar viņu brauca kopējā auto plūsmā.

Autobraucēji pamanījušies izraisīt nopietnu ceļu satiksmes negadījumu Maskavas ielā, netālu no tirdzniecības centra ”Dole”. Pie ”Ford” un ”BMW” stūres sēdējuši vīrieši, kas, pēc visa spriežot, izdomājuši pa tukšajām ielām uzrīkot ātrumsacensības. Likumsakarīgi, ka pārgalvīgā rīcība nenoveda ne pie kā laba. Notikušā liecinieki stāsta, kā spēkratiem braukšanas ātrums bija krietni lielāks nekā atļautais.

“Pievakarē pēc darba gāju uz veikalu. Notika avārija. Es gāju viņiem aizmugurē. Ieraudzīju, ka sadūrās divas mašīnas ”BMW” un ”Ford”. Lidoja ar ātrumu aptuveni 70 kilometri stundā. Sākotnēji brauca kreisajā joslā, pēc tam pārkārtojās labajā joslā. Pēc tam ”BMW” strauji pārkārtojās kreisajā joslā. Es dzirdēju, paskatījos un ieraudzīju, kā lai pasaka, abi vadītāji uzreiz izlēca no mašīnām un aizbēga katrs uz savu pusi,” stāsta aculiecinieks.

Uz ceļa ir grūti saskatīt spēkratu bremzēšanas pēdas, tiek pieļauts, ar kādu ātrumu pārgalvji traukušies, ar tādu arī ietriekušies. ”Ford” iebraucis luksofora konstrukcijās, bet ”BMW” ceļa zīmes stabā. Vēl viens fakts, kas liek apšaubīt ”Ford” vadītāja spējas novērtēt riskus – neprātīgā brauciena laikā pasažieru sēdeklī atradušies divi cilvēki, iespējams, klienti, kuri transportu izsaukuši, lai droši tiktu līdz galamērķim, bet tā vietā dabūjuši skaidroties ar likumsargiem un nonākuši ātras palīdzības dienesta auto.

Smagi cietušo šajā negadījumā nav. Tā ka abiem autovadītājiem no notikuma vietas aizlaisties nebija sarežģīti, tiek pieļauts, ka dzīvībai bīstamas traumas neguva arī viņi. Pret vīriešiem policisti uzsākuši administratīvā pārkāpuma procesus, to ietvaros tiks veikta izmeklēšana. Svarīgi, ka notikuma vietā bij videonovērošanas kameras, kas fiksējušas negadījuma brīdi.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!