Taksists Iecavā atsakās no ekspertīzes un zaudē autovadītāja apliecību

2 komentāri
Taksists Iecavā atsakās no ekspertīzes un zaudē autovadītāja apliecību

Darba dienas pievakarē policisti Iecavā ievērojuši kādu sarkanu taksometru. Tā šoferis veicis pāris nesaprotamus manevrus, bet tad burtiski izgaisis. Protams, likuma sargi paturējuši prātā redzēto, un tikai brīdi vēlāk viņu un iepriekš redzētās automašīnas ceļi tomēr atkal krustojušies.

Policisti nolēma apturēt transportlīdzekli, savukārt jau pēc tam Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki pamanīja acīm redzamas pazīmes par atrašanos pie stūres alkohola reibumā.

Vīrietis, knapi šļupstot, uzsvēra, lai pašvaldības policisti izsauc ceļu policijas darbiniekus. Šajā situācijā likuma sargs piekāpies šoferim, un kungs varējis vēl brīdi pasildīties savā automašīnā un paklausīties radio. Tomēr stūrgalvība neglāba ne no soda, ne tikšanās ar ceļu policistiem.

Tomēr arī ceļu policijai neizdevās noteikt, kādā alkohola reibumā atradās vīrietis, jo šoferis atteicās veikt alkohola koncentrācijas testu izelpā. Tiesa gan, tas viņu neatbrīvos no atbildības, un, visticamāk, taksists savu autovadītāju apliecību neredzēs pat turpmākos četrus gadus.