Svētdien Latvijā reģistrēti 47 ceļu satiksmes negadījumi

1 komentārs
Svētdien Latvijā reģistrēti 47 ceļu satiksmes negadījumi
EKRĀNUZŅĒMUMS / DEGPUNKTĀ

Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 47 ceļu satiksmes negadījumi, kas salīdzinājumā ar citām dienām nav daudz, tomēr šajās avārijās cietuši 15 cilvēki, kā arī viens gājis bojā, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

LETA jau ziņoja, ka avārija ar letālu iznākumu svētdienas rītā notika Olaines novada Stūnīšos, kur automašīnas “Škoda” vadītājs, izvairoties no sadursmes ar dzīvnieku, nobrauca no ceļa un, nespējot atgūt kontroli pār transportlīdzekli, uzbrauca velosipēdistam, kurš no gūtajām traumām notikuma vietā gāja bojā.

Kā liecina policijas apkopotā informācija, trešdaļa jeb pieci no diennakts laikā ceļu satiksmes negadījumos cietušajiem bijuši velosipēdisti, bet vēl divi – gājēji. Desmit ceļu satiksmes negadījumi ar kopskaitā 13 cietušajiem notikuši Rīgas reģionā, bet vēl pa vienam negadījumam ar cietušajiem reģistrēts Vidzemes un Latgales reģionos.

Diennakts laikā uz Latvijas ceļiem pieķerti trīs dzērājšoferi un viens autovadītājs, kurš pie stūres bija sēdies narkotisko vielu ietekmē. Vienam autovadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par agresīvu braukšanu, turpretim par atļautā ātruma pārsniegšanu apturēti 207 transportlīdzekļu vadītāji, liecina policijas apkopotie dati.