Strīdīga situācija: Rīgā uz gājēju notriekts ar elektroskūteri braucošs jaunietis

13 komentāri

Līdz šā gada septembrim notikuši teju 450 ceļu satiksmes negadījumi, kuros iesaistīti elektroskrejriteņi. Trešā daļa no to vadītājiem cietuši, tostarp 11 guvuši smagus ievainojumus. Rudenī diemžēl negadījumu skaits tikai turpina augt. Arī otrdien Rīgā, Dārzciemā, ievainojumus guva gados jauns elektroskrejriteņa vadītājs.

Auto video reģistratora uzņemtie kadri, visticamāk, palīdzēs likumsargiem lemt par to, kurš no negadījumā iesaistītajiem vainojams notikušajā. Sadursme notika otrdien īsi pirms plkst. 11.00 Piedrujas un Vietalvas ielas krustojumā.

Lasi vēl:

“Ford” spēkrata vadītājs aizkadrā stāsta, ka braucis pa Piedrujas ielu atļautajā ātrumā, bet skrejriteņa vadītājs pārvietojies blakus pa ietvi. Tad jaunais vīrietis strauji pagriezies pa kreisi un devies pāri gājēju pārejai, nepaskatoties apkārt. Automašīnas šoferis ievēroja, ka puisis lietojis austiņas. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi ziņo, ka cietušais guvis vairāku ķermeņu daļu ievainojumus, stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

“Valsts policija aicina gan gājējus, gan elektroskrejriteņa vadītājus pirms gājēju pārejas šķērsošanas pārliecināties, vai tuvumā esošās automašīnas samazina ātrumu un laiž viņus pāri pārejai. Tāpat arī autovadītājiem jābūt uzmanīgiem un vērīgiem gājēju pāreju tuvumā, lai izvairītos no bīstamām situācijām,” norāda Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe.

13 komentāri